Какво правите с празните кутии от АМ ?

  • 1 833
  • 34
Сигурно ше си кажете, че въпросът ми е малко тъп,  Embarassedама нали тука за всичко може да се пита.  Пък на мен ми дойде спонтанно. Wink
И понеже утре смятах да "нарамя" празните кутии от АМ и да ги хвърля най-поосле, че реших първо да попитам...може нещо имтересно да ми кажете, за което не съм се сетила и да се окаже, че не напразно съм събирала кутиите newsm78 Около 20-тина са се събрали. Shocked

Та както разбрахте вече въпросът ми е :За какво изполавате празните кутии от АМ/ Въпросът ми е към тези, които НЕ ИЗХВЪРЛЯТ кутиите.

Да добавя само , че преди време, когато баткото беше бебе, съседките се избиваха да ми поръчват да им запазвам кутиите. Ползваха си ги за кафе или подправки. Та някой от вас може да се е сетил нещо друго, по-интересно. Laughing Лелеее, луда работа newsm78  Wink
Виж целия пост
# 1
Напълних няколко с подправките,захарта,ориза и т.н. и т.н.,всичко останало в боклука.Беше ми станало досада,непрекъснато се заривах с тези кутии.От доста време обаче минахме на АМ в картонена кутия,та ми се махнаха тези тенекета от главата най-после Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ха-ха, давам ги на свекъра да си слага в тях пирончета и болчета, и разни други там дреболийки. Crazy
Виж целия пост
# 3
Събирах ги за баба ми, незнам за какво й трябваха, май и на нея за подправки.
Виж целия пост
# 4
давам ги на свекърва ми (тя нищо не изхвърля)но незнам за какво ги ползва
Виж целия пост
# 5
Раздадох -на свекърва ми ,гледам че там си е сложила подправките. Също ми се струва че ги ползва и за саксии (налепила ги е с разни камъчета и е станало много ефектно). На брат ми също дадох за да си прибира в тях болчета ,гайки и всякакви там дреболии
Виж целия пост
# 6
Пазя 2-3, в които си слагам кашите, а другите ги давах на майка ми, тя пък ги раздава на други хора дето нямат и много се радвали на тия тенекета  Mr. Green сега купувам картонени кутии ...
Виж целия пост
# 7
Правя си саксии за балкона.
Облепям ги в хартия за подаръци, за да имат по-приятен вид.
Виж целия пост
# 8
Слагам си кашите в тях..а може би и всички други отговори до тук.
Виж целия пост
# 9
Давам ги на един съсед. Много му харесват.
Виж целия пост
# 10
Преди като ползвахме АМ в метални кутии ги давах на свекитата да си пълнят вътре разни джунджурии,даже и аз в една си слагам ластиците и шнолите за коса,но сега ползвам картонрни и отиват в котела на парното.
Виж целия пост
# 11
Изхвърлях ги по принцип.
Но и доста съм давала на баба ми-за разсаждане ги ползваше.
Виж целия пост
# 12
Ха-ха, давам ги на свекъра да си слага в тях пирончета и болчета, и разни други там дреболийки. Crazy
и аз така  Peace
Виж целия пост
# 13
давам ги на свекърва ми (тя нищо не изхвърля)но незнам за какво ги ползва

и аз така Simple Smile
Сложих си подправките в някои като ги облепих в самозалепващо се фолио, дадох на майка ми и баба ми ............
Виж целия пост
# 14
ползват се за пирончета,прах за пране на бебе,расад на бабата,подправки,саксии за цветя...........всичко,което се сетиш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия