Mоят съпруг се среща с друга жена! Какво бихте ме посъветвали?

  • 8 033
  • 95
Здравейте!
Очаквам втората си рожба. Бременна съм в деветия месец.
Днес открих, че моят съпруг се среща с друга жена. Тази сутрин се върна в 4:30 часа.
Не е нощувал у дома.
През свободното си време непрекъснато стои пред компютъра и влиза в сайтове за запознанства.
Държи се много хладно с мен и все ми говори за развод. Често ми казва, че съм дебела.
Много съм объркана. Не зная какво да правя.
Мисля да търся адвокат и да започна бракоразводно дело.
Какво бихте ме посъветвали?

Виж целия пост
# 1
Съжалявам.
Съпругът ти е идиот.
Бих те посъветвала да задвижиш нещата за развод. При всички случаи ти желая Успех! Hug
Виж целия пост
# 2
Ужас. Мъжът ти наистина е идиот. Какво да те посъветвам? Поговори с него и ако няма резултат... не знам. Можеш ли да се оправиш с две деца?

Не съм виждала слаба бременна в девети месец.
Виж целия пост
# 3
 Thinking опитай се да поговориш с него, какво мисли по въпроса с вашето бъдеще. Много неприятно наистина....
Виж целия пост
# 4
Уф, ужассс  Sad ! Какви са тия мъже, направо не знам ........  box box bash
Ами аз не бих издържала да стоя при него, особено в твоето състояние.
Бих отишла при майка ми или някъде другаде .......... то не се издържа сигурно.
Но за адвокат и бракоразводно дело не мисля, че сега е времето.
Потърси роднини или приятели, които да ти помогнат - най-добре да смениш
обстановката с по-спокойна и да не го виждаш известно време.
Не знам, аз на твое място не бих издържала да го гледам всеки ден   
smile3515 smile3518
щях да се махна някъде.
Виж целия пост
# 5
Е, няма такъв идиот ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 6
Julie е права, но каквото и да решиш може би трябва да го направиш след раждането. Щом си в деветия месец изчакай още малко и после действай.
Виж целия пост
# 7
Може би нещата на по- късен етап може да се нормализират, но незнам дали бих простила такова отношение докато нося детето му Naughty
Виж целия пост
# 8
много съжалявам, че имаш такъв простак до себе си  Sad
дано намериш сили и възможности да се справиш сама и да го зарежеш  Praynig
ако имаш близки, които да ти помогнат, изнисш си при тях  Peace преди то ва обаче поговори с него и му кажи, че знаеш ...
Виж целия пост
# 9
Ужасно!И то точно сега,когато си в такова състояние!И аз мисля,че е най-добре да му кажеш,че знаеш за другата жена,да сложите картите на масата и ако нещата не се променят възможно най-бързо,да се изнесеш,ако има къде.В момента най-важно е спокойствието ти.За развод мисля,че в момента не си в позиция да мислиш,изчакай да се роди детето и тогава ще прецениш.Искрено се надявам да си добре,както и да се развият събитията.А мъжът ти заслужава един як тупаник,да му се наместят лимките в главата!
Виж целия пост
# 10
Ох, че неприятно.
Какъв ли съвет да ти дам? Tired
Този човек явно не оценява с какво богатство си го дарила и сега живот и здраве предстой ново радостно събитие.
Била си дебела! ShockedБезобразие!Той какво иска ден преди да родиш да си френска манекенка.

Хората плачат , че не могат да имат деца и правят какви ли не опити.А той.... ooooh!
Не да стой при семейството си ,а тръгнал подир друга. #2gunfire
Така е като мислят само с долните си глави! #2gunfire
Виж целия пост
# 11
събери си багажа,вземи си детето и отиди при роднини.не му се обаждай да видим как веднага ще те потърси
Виж целия пост
# 12
Темата ти не е за тук!
По добре я пусни в "Родители отглеждащи сами децата си ". Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=33.0
Виж целия пост
# 13
ако имаш да идеш при твои роднини , заминавай без д агубиш време.
ако нямаш възможност, поне изчакай да се роди бебето , че не те виждам по адвокати и да раждаш.
Виж целия пост
# 14
Не бих се поколебала да се разведа-без да говорим за любов, отношението му не бих оправдала с нищо...Но изчакай да се роди бебето-хормони, депресии, когато всичко това отмине, ще се чувстваш по-силна. Господи, какви хора има, мила, предполагам, че обидата е голяма...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия