Покажете си протфейлите! Без съдържанието им ....

  • 991
  • 12
 Mr. Green
Моят е много стар вече и няма да го показвам , че ме е срам  Blush Но тези дни ще се сдобия с нов и ще покажа. Искам от естествена кожа , голям , нещо класическо... А вашите какви са ?
Виж целия пост
# 1
И моят е мнооооого голям и се е подул като жаба Laughing Laughing Laughing После ще го снимам.И аз се замислям напоследък за нов но не съм видяла още подходящия.Трябва ми огромен с мнооого прегради.Пари почти не нося,но имам около 20 карти -лични,застрахователни,банкови,за отстъпки,еър майлс.....Имам и около 20 визитки,календарчета,марки,билети за автобус,малко джобче с монети и 3 паспорта-моя,на мъж и на дете,за което всеки ме смята за луда,че ги нося.Но за мен е просто навик.
Трябва да помисля за премахването на някои неща и  цялостно пренареждане !!!!!
Виж целия пост
# 2
Ето това ми е най-новото.   Heart Eyes

Виж целия пост
# 3
Хубава темичка.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Пише се пОртфейл, а не протфейл
Виж целия пост
# 5
Аз си търся нов.Сегашният ми е просто отврат  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Няма да го покажа!
Виж целия пост
# 7
"протфейлите" хахахахх  newsm62 smile3532
Виж целия пост
# 8
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Сега цяла страница смях за две разменени букви, голяма работа, на всеки се случва.
Виж целия пост
# 10
Мдааа,а и като се има предвид,че една от тези,които се смее постоянно прави нелепи правописни грешки...


Моя изглежда като детски,с картинки и т.н.Много си го харесвам и ми е любим.
Виж целия пост
# 11
Моя е на 7г. и просто не мога да се разделя с него.Марката е NICI и за толкова време не е мръднал.На скоро имах РД и приятелка ми подари кожен BALISA.В него си държа еврото ,че често пътувам,но определено другия ми е слабост
Виж целия пост
# 12
Вчера си купих този
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия