Кой модел тенджера под налягане FAGOR

  • 15 543
  • 29
Коя от тези ненджери да избера? Продавачът смънка под носа си, че са еднакво добри, а и в цените им няма разлика. Интересува ме кой начин на затваряне е най-надежден, еднакво защитени ли са, кой капак се слага най-лесно, има ли смисъл от две нива на налягането.

          /снимките са с връзка/



Виж целия пост
# 1
Само се записвам за темата . Винаги съм имала страх от тенджери под налягане , а всичките ми приятелки се хвалят , че ставало ужасно бързо всичко в тях.  Tired
Виж целия пост
# 2
Имам две тенджери Фагор от третия вид (едната е "ветеран" на 13 години) - лесни и надеждни са за затваряне, никога не съм имала какъвто и да е проблем с тях, като имаш впредвид, че ми се е случвало да ги забравя на котлона и храната вътре да стане на въглен. Има смисъл от двете степени на налягането - по-високата степен изпозвам за варене на месо, а по-ниската за готвене и за варене на заленчуци.
Виж целия пост
# 3
Аз имам средната! Критерият, по който я избрахме беше да може да се ползва на газов котлон. Ползваме си я, доволна съм!
Виж целия пост
# 4
За модел немога да те посъветвам,защото моята е обикновена за 20лв.Но каквато и да вземеш няма да съжаляваш-наистина се скъсява времето за готвене.Аз всичко готвя в нея-това ми е най-употребяваното нещо в кухнята.
Виж целия пост
# 5
Имам и съм доволна от този модел   Peace
Виж целия пост
# 6
Имам и съм доволна от този модел   Peace


какво съвпадение, аз също  Grinning но по-стара версия

също съм много доволна, ползвам я от доста години, без забележка!
Виж целия пост
# 7
Не мога да разбера страхът от тези тенджери  newsm78
Имам две - споменатата и по малък литраж - ползвам ги редовно - незаменим помощник са  Peace
Виж целия пост
# 8
Имам 3тата от снимките и всичко готвя само в нея от около 2-3 години. Страхотна е.
Виж целия пост
# 9
Aз имам първата, за сега съм доволна, но доста бързо набира налягане, котлоните ми са керамични и доста силни, за това правя както ме посъветва сестра ми (тя готви на газ и още по-бързо се набирало налягането) Та, слагам каквото ще слагам на котлона, чакам да заври и тогава я затварям, като веднага намалявам котлона.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви, убедих се, че която и да избера, няма да сбъркам  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Имам от втория вид, но не я ползвам често тъй като не съм и свикнала.
Виж целия пост
# 12
Преди седмица мъж ми подари . Ползвах я вече веднъж и недостатъкът, който мога да споделя е, че понеже парата излиза отстрани се събират капчици, които се стичат отстрани по тенджерата и прокапват по дръжката.
В момента в Интерсерв& … 85;ов (официалният вносител) има промоция на тенджерата от 6 литра - 69 лв.
Виж целия пост
# 13
Ползвах я вече веднъж и недостатъкът, който мога да споделя е, че понеже парата излиза отстрани се събират капчици, които се стичат отстрани по тенджерата и прокапват по дръжката.
Да не си сложила вода повече от допустимата  Thinking
Тогава се получава това стичане  Wink
Виж целия пост
# 14
И при мен си капе. Като се замисля, аз май винаги слагам повечко вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия