Има ли вече на пазара слънцезащитни продукти за деца?

  • 2 615
  • 23
Отивам на почивка след няколко дни,а  още никъде  няма  слънце защитни продукти за деца по магазините...намерих само Ambre Solaire на Garnier.
Някои има ли отзиви от него?



[/url]
Виж целия пост
# 1
Има по аптеките, видях на Виши и то скоро Peace
Ако няма, можеш да си поръчаш предполагам.
Виж целия пост
# 2
 newsm78 Преди няколко години имаше на Johnson`s и бяха прекрасни.

На Vichy не видях нищо за деца .

Така или иначе си го купих , миналата година ползвахме едни английски CABANA и бяхме много доволни  но сега ги няма никъде ...
Виж целия пост
# 3
На Eucerin по аптеките има целогодишно.
Виж целия пост
# 4
Аз използвам на Нивеа и съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 5
По аптеките, по-големките, където има много козметика има целогодишно слънцезащитни.
Скоро гледах детската козметика и ми направи впечатление, че има, гледах на Бюбхен, такъв взимах мин. година и съм доволна.
Малката нямаше никакви оплаквания, дори кожата и остана сравнително бяла на фона на моя тен.
Виж целия пост
# 6
Търси в аптеките или в хубаво зареден детски магазин-аз бях взела миналата година на Мустела и на Чико и съм доволна от тях
Виж целия пост
# 7
В детските магазини има целогодишно Peace
Виж целия пост
# 8
В детските магазини има целогодишно Peace
Може би е по-правилно от там да се купува детска козметика , тук имам странното чувство ,че всички са фенки на няколко вериги аптеки. Не бих си купила нещо което по цял ден е на свободен достъп и е пипано месеци на ред от болните клиенти на аптеката докато пожълтее а  после да си го взема и да го прилагам  на детето.Особено ако това му е  втори или трети сезон излагане.

Виж целия пост
# 9
В детските магазини има целогодишно Peace
Може би е по-правилно от там да се купува детска козметика , тук имам странното чувство ,че всички са фенки на няколко вериги аптеки. Не бих си купила нещо което по цял ден е на свободен достъп и е пипано месеци на ред от болните клиенти на аптеката докато пожълтее а  после да си го взема и да го прилагам  на детето.Особено ако това му е  втори или трети сезон излагане.


Кои имаш предвид с това "тука"?
Аптеката, от която пазарувам е квартална първо и второ нещата са зад витрина. Няма свободен достъп до тях.
Ти сигурно и лекарства не купуваш, да не внесеш някой бацил у вас Laughing
Виж целия пост
# 10
Какво лошо има в аптеките на свободен достъп newsm78 По този начин всеки клиент може сам,необезпокояван от досадни консултанти,сам да вземе решение кой продукт да вземе.Да разгледаш съставки,цена.И освен това когато говорим за бебешки слънцезащитни продукти,от огромно значение е те да са медицински!А те се продават само и единствено в аптеки.В детските магазини освен масовка,друго не знам какво може да вземеш.Това обаче не е най-доброто,което може да дадеш на една детка кожа Wink
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна от Виши. Има слънцезащитни кремове за деца 50+ и 30+. 
Виж целия пост
# 12


[/quote]
Кои имаш предвид с това "тука"?
Аптеката, от която пазарувам е квартална първо и второ нещата са зад витрина. Няма свободен достъп до тях.
Ти сигурно и лекарства не купуваш, да не внесеш някой бацил у вас Laughing
[/quote]
Пак казвам не съм враг на аптеките !Просто някой неща избягвам да купувам от там , слънцезащитни млека за деца нямаше в няколко аптеки още не им било сезона.

Тук те разбирам имам приятелки които имат подобен проблем с консултантките , за мен това не е проблем а даже улеснение да получаваш съвети от професионалисти  при това безплатно .(е разбира се много от тях са досадни зависи къде влизаш) Другия начин е да четеш много спам и да  купуваш експериментално докато налучкаш нещо което е добро за теб. Peace




Виж целия пост
# 13
В детските магазини има целогодишно Peace
Ти от кои магазини посещаваш ?
 ooooh!
Виж целия пост
# 14
и вече се заглеждам за слънцезащитен крем за детето и видях че има по аптеките и на мустела, и на себа мед. а една приятелка си взе на чико за малката и го позлват вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия