Билкови сиропи на проф. Хлебаров

  • 4 614
  • 6
Здравейте! Някои давал ли е от билковите сиропи на проф. Хлебаров? Препоръчаха ми ги за по лесно проникване на зъби и укрепване на организма?  Очаквам отговорите ви!
Виж целия пост
# 1
Ей не знам дали е професор тоя Хлебаров или не но за мен е абсолютен мошеник.Извинявам се за резкия тон но нима може интелигентен човек да вярва в това че той е забъркал около 200 "еликсира" и всичките-от чудотворен по-чудотворен.Нали ако беше така той щеше да получи Нобелова награда?Освен това доколкото разбирам става дума за детенце а неговите бъркочи всичките са с алкохол.Аз лично на прасе не бих ги давала-какво остава за детенце.Нека и другите мами си кажат мнението.Но аз не бих рискувала с някакви смески които се правят неизвестно къде. #Crazy
Виж целия пост
# 2
Забелязвам, че всички майки много внимателно се интересуват за всичко,което предлагат на децата си.И това е нормално. Питаме се например колко витамин С да дадем и дали ще стане нещо на амулата ако стои отворена,притесняваме се, че на капките за хрема пише над 1 год.,а ни ги изписват преди да сме я навършили, чудим се по колко Мултисаностол да даваме и колко време....и хиляди други неща....И всичко по-горе изброено е строго предназначено за деца,проверено и под лекарски контрол се прилага..
   В този ред на мисли да кажа и по темата-тези т.нар. чудодейни еликсири,за които пише в книгата на професора,че лекуват всичко и има разработени такива за всички болести се изработват от водно-спиртен разтвор 67 градуса и никъде не пише,че са предназначени за кърмачета и деца,пък и да пише.......ще му дадеш ли!? newsm78
Виж целия пост
# 3
Незнам кой ти ги е препоръчал за детето , но едва ли са подходящи.Както са ти обяснили става въпрос за водно-спиртен извлек.От елексирите ние сме ползвали 3та и ни помагаше(аз и мъжа ми).Но мисля,че повечето са с комерсиална цел Thinking.Все пак ако с еликсира се лекуваше синдром на Даун или спин както се твърди за някои от тях newsm78...Абе  lalalala.
Виж целия пост
# 4
Малко отклонявам темата, защото нямам личен опт с тях, а и не съм разизнавала подробно, но моя позната си излекува разширените вени с един от еликсирите, след като беше почти за операция и, разбира се, беше пробвала всякакви други методи и мазила......така, че явно не са измислени......

А в днешно време няма нищо, което да не е с комерсиална цел Wink, демек няма безплатен обяд Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не бих давала на детето си от тях. Поне не преди да ми го изпише педиатър и да му прегледам добре съставките и ефектите.
Не им познавам цялата номерация, обаче свекърва ми и свекър ми много ги хвалят, пиеха едни и много им помагаха, но не помня за какво  Embarassed
А на баба му на мъж ми нямаше секрети в носа, беше й много сух, и си капеше от един еликсир и се оправи, така че вероятно помагат за някои неща.
И дори на кучето му бяха давали капки, беше го ударила кола и имаше вътрешни наранявания, оправи се кучето, за няколко дни имаше видимо подобрение   animal037
Виж целия пост
# 6
Нямам нищо против "да си плащам обяда" само,че когато ти дават това ,за което си плащаш newsm53.Иначе и аз съм предлагала на майка ми да пробва за артрита и имаше уж облекчение.А колкото до въпросния господин Хлебаров преди години имаше среща ,на която пресъствах.Исках лично да питам каква комбинация от елексири да пробва моя приятелка за сина и ,който е със синдром на Даун.Реакцията му беше на човек ,който просто не знае за какво става въпрос.Да не говорим,че самия той нямаше никак здрав вид  newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия