Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - ТЕМА 2

  • 44 296
  • 330
Тъкмо слях темите и видях, че вече са доста напреднали в страниците. Ето защо давам линк към тази и отварям една чисто новичка за астмата. Старата я заключвам. Можете да добавите в началната страница неща, които е важно да са напред като информация.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18267.msg347577#msg347577
Виж целия пост
# 1
Чета че повечето     водят децата си на плуване  на   4 или  5 год . Вашите деца с пояс  ли плуват ?  Дани също плува с пояс  цяло   лято  в морето но  това не е плуване тк    той е над водата   ,затова и решихме   да го запишем   на 7 год    на плуване  .
Виж целия пост
# 2
 Bluevelvet ние плуваме отдавна - юнимесец ще станат 2 учебни години. Много съм доолна - децата чувствително намалиха пристъпире. Много по - добре са от преди. Плуваме без пояс. И двамата вече са усвоили добре много от стиловече. Не говоря за игра, а за тренировки по плуване. Ако имаш възможност запиши си детето. Много хубав спорт е, и е нещо с което само ще му помогнеш.
Виж целия пост
# 3
Имам възможност    мисля да питам  на есен  в училището имат басейн  с учител    .Иначе  цяло лято  сме на плажа   двамата от  май   до края на лятото  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
 Bluevelvet
Имам възможност    мисля да питам  на есен  в училището имат басейн  с учител    .Иначе  цяло лято  сме на плажа   двамата от  май   до края на лятото  Mr. Green
PeaceНяма да съжаляваш. И един страничен въпрос - твоят сладур кога става на 6г, гледам че май е колкото Мария голям
Виж целия пост
# 5
4  юни  навършва 6 годинки  немога да повярвам  ...  много  бързо  вървят годините  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ние сме на 18 юни, малко след вас  -  и Мария става на 6г. Записвай твоят юнак да плува, няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 7
Индивидуални ли ви са уроците  или е с група деца   bouquet Hug
Виж целия пост
# 8
Плуваме в група. Миналата година с 1 клас - но аз си бях в къщи и ходихме от 13ч. Сега пак са в група но с най - разични по - големина деца. Но съм много доволна, ходят и на състезания. Мари плува постоянно, и на сухо, и в кревата. Много и харесва. Минко и той плува, ама поечко о домързява.
Виж целия пост
# 9
Скъпи дами, съпругът ми се излекува от астма преди 4 години по метода Бутейко. Оттогава сме забравили какво е кашлица, какво е задушаване, какво са лекарства. Той е здрав. Затова си позволявам да пусна съобщение за днешната презентация:

Днес, 11 април, от 17.30 часа във Варна, ул."Ген.Столипин" 58, в зала на Fitvibe wellness center ще бъде проведена презентация на метода Бутейко от Нели Ковальова, която от 20 години работи по него и е квалифициран методист за прилагането му - обучавана е 4 години в Москва.

Методът Бутейко представлява система от дихателни упражнения, но спирам дотук, защото смятам, че един квалифициран методист по системата ще я представи много по-добре, освен това мисля, че в предишната ви тема една от майките също беше споделила, че детето й е добре и е без лекарства, след обучение при Нели Ковальова.
Дихателните упражнения лекуват и хипертония, така че ще са от полза и за майки с високо кръвно.

Ако имате въпроси, пишете ми на лични.
Виж целия пост
# 10
Момичета, искам да направя кръвен тест на сина ми(9г.),кашля от 4 месеца, но при кой алерголог идея си нямам Rolling EyesНякой знае ли един алерген каква цена е, при кръвен тест?
Виж целия пост
# 11
Скъпи дами, съпругът ми се излекува от астма преди 4 години по метода Бутейко. Оттогава сме забравили какво е кашлица, какво е задушаване, какво са лекарства. Той е здрав. Затова си позволявам да пусна съобщение за днешната презентация:

Днес, 11 април, от 17.30 часа във Варна, ул."Ген.Столипин" 58, в зала на Fitvibe wellness center ще бъде проведена презентация на метода Бутейко от Нели Ковальова, която от 20 години работи по него и е квалифициран методист за прилагането му - обучавана е 4 години в Москва.

Методът Бутейко представлява система от дихателни упражнения, но спирам дотук, защото смятам, че един квалифициран методист по системата ще я представи много по-добре, освен това мисля, че в предишната ви тема една от майките също беше споделила, че детето й е добре и е без лекарства, след обучение при Нели Ковальова.
Дихателните упражнения лекуват и хипертония, така че ще са от полза и за майки с високо кръвно.

Ако имате въпроси, пишете ми на лични.
Радвам се,че се включват и други минали по нашия път.Дано скоро пишат и още доволни,че са оставили лекарствата в миналото!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Момичета, искам да направя кръвен тест на сина ми(9г.),кашля от 4 месеца, но при кой алерголог идея си нямам Rolling EyesНякой знае ли един алерген каква цена е, при кръвен тест?
Шони, кръвен тест за какво искаш да напревиш? За алергии ли?
Виж целия пост
# 13
Някой използвал ли е ADVIR(това е американско лекарство искам някаква информация за него благодаря предварително newsm78
Виж целия пост
# 14
Огледах се за друга тема, но видях само тази та тука ще питам. От известно време малкия кашля. Тъй като и аз имам кашлица я определям, че е като моята - суха и дразнеща /става въпрос, че е моментна, не постоянна/. Притесняват ме нощните пристъпи. Чувала съм, че астматичните пристъпи се прояват през нощта /може и да греша  Embarassed/. Тъй като в къщи имаме астматик /баща ми/ се чудя дали кашлицата му може да се придаде на друг /не говоря за самото заболяване/. Малко объркано стана, но много мисли са ми нахлули в главата. Баща ми не е по рождение астматик, а от преди няколко години, т.е. не му е вродена, а му е придобита астмата.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия