Още една

  • 1 882
  • 13
Здравейте!  bouquet
От доста време чета темите тук,но несъм писала Embarassed.
На 08.04 ще стана и аз една от вас.Развода предстои.Стискайте палци да мине всичко нормално,че нещо взе да мее страх. Sad
 Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Здравей,добре си ни дошла!Какво те притеснява в развода,като процедура или възможен обрат?Радвам се че се престраши да пишеш!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Не се страхувай, всичко ще мине както трябва  bouquet
Кураж Hug
Виж целия пост
# 3
тук ще намериш много подкрепа   bouquet
не се тревожи за бъдещето...бъди с нагласата,че това,което става, е за добро Peace
Виж целия пост
# 4
Горе главата!  bouquetВсичко ще мине както трябва!Кураж! Hug
Виж целия пост
# 5
Горе главата!  bouquetВсичко ще мине както трябва!Кураж! Hug

Подкрепям напълно! Кураж и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Горе главата!  bouquetВсичко ще мине както трябва!Кураж! Hug

Подкрепям напълно! Кураж и от мен!  bouquet
Кураж и от мен!Въпреки че нямам брак с БНД и аз съм един вид разведена.Всичко ще мине и времето ще излекува раните. newsm10
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета. Какво е БНД?
Виж целия пост
# 8
БНД=Баща на Детето
Виж целия пост
# 9
  bouquet Благодаря  ви за подкрепата!
Всичко мина така както трябваше. Ами ,че то цялата история стана за 10 мин. .СЕга чакаме да ни дадат решението от съда.Решихме да си останем в добри приятелски отношения.
Виж целия пост
# 10
  bouquet Благодаря  ви за подкрепата!
Всичко мина така както трябваше. Ами ,че то цялата история стана за 10 мин. .СЕга чакаме да ни дадат решението от съда.Решихме да си останем в добри приятелски отношения.
Сори, ама ми звучи като mission impossible... Мисля, че всяка от нас е опитала да го направи, най-вече заради децата, аз поне не съм чувала за реализиран такъв случай...   Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Сори, ама ми звучи като mission impossible... Мисля, че всяка от нас е опитала да го направи, най-вече заради децата, аз поне не съм чувала за реализиран такъв случай...   Mr. Green

Ами постой, почети тук малко и може и да чуеш.  Peace
С моя бивш не само сме си в добри отношение - по Коледа и по почивки ходим заедно с него и детето + неговото или моето гадже... Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
И аз като Иса - ама без почивките, щото БНД не обича да ходи на почивки  Laughing Ама на Коледа бяхме заедно на обяд.
И се виждаме и чуваме доста често.
Виж целия пост
# 13
И аз се включвам тука, с изключение на почивките и обедите и вечерите. И, да, чуваме се доста често, но главно заради детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия