Как става захранването с адаптирано мляко?

  • 611
  • 3
Храня дъщеря си с изцедена кърма,но вече почти нищо не изцеждам,а замразената е на привършване ooooh!Та въпроса ми е:как става захранването с АМ?Даная е на 3 м. и 25 дни.Купила съм Миломил newsm78
Виж целия пост
# 1
Няма специфичен начин - АМ е за бебета на тази възраст, така че просто му го предлагаш направо в нужното количество.
Браво на теб за упоритостта да цедиш толкова време Hug Добре е докато имаш запаси и възможност, на всяко хранене да предлагаш някакво количество кърма, допълнено с АМ - това ще помогне АМ да се усвоява по-добре и ще намали вероятността бебето да страда от запек или други храносмилателни смущения в преходния период от изключително кърмене към изключително хранене с АМ.
Ако имате фамилна обремененост за алергии, е по-разумно млякото да е ХА и като цяло е добре да се посъветваш с педиатъра на детето за това кое АМ е най-подходящото конкретно за твоето бебе (има различни съображения, които се взимат предвид).
Виж целия пост
# 2
hedra много ти благодаря за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 3
и аз от днес за съжаление ще включвам Милумил, изкарахме 5 месеца с изцедена кърма, но вече запасите свършиха и ще прилагаме смесено хранене, дано поне по-дълго имам кърма за две-три хапвания на ден, както е в момента
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия