Лечение на ендометриоза с иглотерапия????

  • 1 212
  • 2
Здрвейте Мили момичета Hug
Има ли от вас някоя,която да е лекувала проклетата болест по-този начин?Ако има подейстава ли,за колко време?Колко трае лечението ?Къде го прахите и всичко,което може да споделите.
Аз имам болестта,оперирана  съм един път с коремна операция и един път  с лапаро,минах леченито с Диферелин,но имам пак проблеми и ме е страх да не се върне.Не мога да понеса още мъки  CryМоля ако някоя може да ми помогне и да сподели ще и бъда благодарна Hug
Виж целия пост
# 1
Аз не съм правила точно с цел "лечение на ендометриоза", но правих иглотерапия точно по времето, когато бях с избуяла ендометриоза - 2 курса от по 10 сеанса при различни акупунктуристи. Първият път правих, защото не ми идваше цикълът (в последствие разбрах, че заради ендометриозата съм била задържала фоликула). Въпреки акупунктурата ми дойде чак на 60ия ден. Вторият курс го направих 1 месец след първия. Явно е нямало ефект, защото веднага след това правихме лапароскопия, на която лекарят откри и изгори доволно количество от гадината  #2gunfire Не мисля, че акупунктурата има силата да се справи с вече развила се ендометриоза, а за превенцията й не мога да се изкажа. Но вече съм доста скептична към акупунктурата като цяло  Confused
Виж целия пост
# 2
И аз съм /вече мога да кажа бях/ с ендометриоза. Правих лапароскопия, правих и доста дълъг курс иглотерапия, но мога да кажа, че резултат нямаше. Сега имам дъщеричка, но от ин витро процедура. Мисля, че е излишно да си губиш времето с иглотерапия /знаеш, че ендометриозата е много коварна/. Насочи се към асистираните методи и много скоро ще имаш това, за което мечтаеш , пожелавам ти го от сърце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия