На бебе преди 40-ят ден

  • 3 145
  • 78
Здравейте HugИскам да ви попитам канили ли сте на бебе преди 40-ят ден и изобщо показвали ли сте бебето преди това,като разбирасе изклю4вам близките роднини,а имам предвид приятели Thinking
Виж целия пост
# 1
 Разбира се! Няма проблем,стига да не са болни.Говориме само да го видят,а не да го мачкат и целуват.
Виж целия пост
# 2
Не робувам на суеверия ..... всички приятели , които ме увериха са здрави , се изредиха на практика преди 40 тия ден у нас  Peace
Виж целия пост
# 3
Разбира се.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 На 20 дни вече бяхме с бебе  на гости в друго населено място, а в къщи хора са идвали винаги и по много,  не си пречат с бебето.
Виж целия пост
# 5
На бебе не съм канила. На кафе съм канила. Съжалявам, но звучи страшно тъпо.
Иначе да, канила съм хора у нас преди бебето да навърши 40 дни. Както и съм я извеждала.
Виж целия пост
# 6
И моите приятели бяха вкъщи след изписването, но само го видяха и отиваха в другата стая. Не мисля, че е проблем това, важното е да няма болни и не е хубаво много да го пипат.
Виж целия пост
# 7
не съм канила нито преди, нито след 40тия ден. срещали сме се навън.
Виж целия пост
# 8
Още като ни изписаха и имах гости. На 10-тия ден на сина ми му беше първата разходка.
Виж целия пост
# 9
Показвала съм бебето, а и на 20-ия ден го извеждах вече с количката.
Виж целия пост
# 10
Аз съм ходила на бебе преди 40 ден и живот и здраве и аз мисля да не чакам да станат 40 дни , а да си каня приятелки. Peace
Виж целия пост
# 11
 Да. Щом са здрави, няма проблем. Аз също като някои други майки по- горе не съм суеверна.
Виж целия пост
# 12
Да,всички се изредиха да го видях още от родилното.
Виж целия пост
# 13
Показвала съм бебето, а и на 20-ия ден го извеждах вече с количката.
И аз така.
Виж целия пост
# 14
Да канили сме гости, но не давах да го пипат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия