Проблеми с бъбреците

  • 1 847
  • 5
Здравейте! Като съм била малка ми е поставена диагноза "синдром на Фрейли" и от няколко години пак имам сериозни проблеми с бъбреците. Някои може ли да ми каже какво точно представлява този синдром на Фрейли?
Виж целия пост
# 1
Никъде не намарих инфо за този "синдром на Фрейли"  newsm78 Сигурна ли си, че така се казва? В какво се изразяват оплакванията ти, не си ли питала специалист, родителите си?
Виж целия пост
# 2
В епикризата пише "абелентен съд на бъбречната артерия (синдром на Фрейли)". И аз никъде нищо не успях да намеря на български, само в някакви руски сайтове, а от тях нищо не разбрах. Тази епикриза е от 86-та и наще нямат много спомени от тогава.
Преди две години отново имах проблеми с бъбреците и докторите ме оправиха с антибиотици и инжекции, а от седмица-две отново се обаждат та... затова се интересувам за синдрома на Фрейли Simple Smile
Виж целия пост
# 3
здравей!
предполагам,че питаш за синдром на фралей-разширена е горната чашка на бъбрека,причинена от притискане и от кръвоносен съд.обикновено протича с тъпи болки и хематурия(кръв в урината).
Виж целия пост
# 4
ina15, благодаря за информацията Simple Smile
Виж целия пост
# 5
operirana sam ot tova!!! sindrom na fralei. operiraniat babrek raboti po-dobre ot drugiat Simple Smile
predi 20 godini dotsent uzunova zashtiti disertatsia za tova vrodeno zaboliavane i asistira na prof.svetoslav minkov na operatsiata mi. toi po4ina predi godini, no tia da e jiva i zdrava vse oshte raboti i daje ve4e e profesor i dokolkoto chuh v rakovodstvoto na katedrata v MA-sofia. moga li s neshto drugo da bada polezna???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия