Търся добър детски невролог във Варна

  • 11 151
  • 8
Мили мами от Варна.Досега не ми се е налагало да търся мнението на такъв вид специалист.Сега обаче ми е страшно необходим за дъщеричката ми. От известно време има доста нервни изблици ,много е неспокойна и плаче от най малкото нещо.Дадоха ми напралвение за детски невролог....Вие кой бихте ми припоръчали.БЛАГОДАРЯ ВИ предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Данинка с моето обиколих детските невролози понеже ми направи гърч. Горещо те съветвам да не ходиш при д-р Ралчева. Много съм доволна от д-р Йолова.
Д-р Ралчева е много крайна и нетактична и много ни наплаши с разни нейни глупости, които да чукам на дърво още не са се збъднали. Знам, че и д-р Щелиянов е добър но не съм ходила при него.
Виж целия пост
# 2
Забравих да ти пиша, че само Щелиянов преглежда по здравната каса доколкото знам  и много се чака при него. А ако ти трябва телефон на Йолова ми пиши на лични ще потърся и ще ти го дам на Ралчева също.
Виж целия пост
# 3
А доколкото за нервността моето дете към година и шест месеца също беше нетърпимо. Ревеше за най-малкото нещо правеше страшни сцени и не можех да го успокоя с нищо. казаха, че това е нормален период. Сега вече е на три години и някой неща наистина отшумяха. Но ми се отели вола. Ставаше посред нощ и почваше да реве неистово и караше баща си да стои изправен с две кукли в ръцете и в момента в който понечеше да седне ревеше още повече ама да не ти разправям още какви. Дано да съм те успокоила поне малко.
Виж целия пост
# 4
Здравей! Препоръчвам д-р  Щилиянов. Ние водихме малкия при него и съм доволна. Малко е странене, но според мен е добър специалист. За Ралчева - не препоръчвам. При нея ходихме преди това и съм недоволна. За Йолова нищо незнам. Успех!
Виж целия пост
# 5
имаш ли някакви негови координати...мобилен или друг телефон и къде точно се подвизава ...знам че е някъде в окражна болница
Виж целия пост
# 6
имаш ли някакви негови координати...мобилен или друг телефон и къде точно се подвизава ...знам че е някъде в окражна болница
В окръжна болница на първия етаж му е кабинета PeaceНие като имахме проблем с възпалени лимфни възли на врата,сина ми от това получаваше световъртеж,и ни препоръчаха точно д-р Щилиянов,но той тогава отсъстваше и ни прегледа Йолова -доволна съм от лечението и. Peace
Виж целия пост
# 7
0888861010 -др.Щилиянов
Кабинетът му е 122 в ОБ
Виж целия пост
# 8
Благодаря Ви ..ще заведа дъщеря ми още другата седмица Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия