Въпроси за лекари от Майчин дом - София

  • 7 952
  • 24
Здравейте, тъй като скоро трябва да си избера екип който да извърши раждането ме интересува мнение за доц. Ангел Димитров и д-р Румен Димитров, които практикуват в Майчин дом, някои раждал ли е при тях и какво мнение имате? Много ми е трудно да избера защото не ги познавам като специялисти, но съм чувала добри отзиви и за двамата но ми е нужно и друго мнение, ако има такива моля да споделите какво мислите за тиях.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми предстои раждане в майчин дом само че аз трябва да родя секцио заради високия диоптър изатова и мен ме вълнува същия въпрос ако има някоя майка която има мнение по въроса моля да ми помогне ина мен
Виж целия пост
# 2
За проф. Димитров има само хубави отзиви.
Виж целия пост
# 3
Аз щях да раждам при Ангел Димитров. Отказах се по други причини и отидох при Динчо Георгиев в Тина Киркова. За проф. Димитров казват много добри неща, но при него реално съм имала само един преглед, та не мога да преценя.
Виж целия пост
# 4
За Динчо Георгиев  съм чувала от приятелка - много бил добър  .Тя роди и двете си деца при него . Доволна  е.И двете деца роди без нито един шев.
Виж целия пост
# 5
Румен Димитров бе на смяна когато ми се наложи секцио по спешност преди 4 г.и 6м. - супер е , всеки доктор, който ме е преглеждал след него го е хвалил за шева, акуратността му и т.н. Аз нямам много лични впечатления, защото не разбрах много от операцията, т.е. освен че се майтапеше с мен докато вадеше бебката, не мога да кажа нищо повече.
Виж целия пост
# 6
преди година раждах там при д-р Дяволов и д-р Марков - невероятен екип са, на 3-я ден почти не чувствах че съм оперирана, а след 10-дена нямаше и спомен. Една съученичка на мъжъ ми, която е генетичка в Майчин дом ми каза, че 3-мата най-добри за секцио там са Дяволов, Румен Димитров и още един на който не помня името/ но не е пак Димитров./ Сигурно и други са добри, това знам аз. Имам и едно секцио от преди 4 години в Тина Киркова при д-р Недялков и д-р Савова /големи специалисти/, но осещах операцията до година след това и се чувствах горе долу добре след месец от операцията, кървях 40 дена, а при тази при д-р Дяволов 3 дена като цикъл и около 10 дена по съвсем малко- карах с ежедневни превръзки. Успех и леко раждане
Виж целия пост
# 7
За д-р.Румен Димитров съм чувала добри отзиви,за Ангел Димитров имам лични и нищо добро не мога да кажа.
Виж целия пост
# 8
Изобщо не се притеснявай.Избора ти е отличен.Аз съм раждала при Ангел Димитров със Секцио и всичко беше наред.Това е един от най.добрите акушер.гинеколози и до колкото знам е шеф на род.зала.Пожелавам ти успех и чудесно бебче!
Виж целия пост
# 9
Здравейте, тъй като трябва да си избера доктор който да извърши раждането ме интересува  мнение  за д-р Негенцов от Майчин дом, защото ми беше препоръчан но тъй като незнам много за неговата практика ме интересува вашето мнение за да преценя дали става или не. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 10
Здравейте, тъй като трябва да си избера доктор който да извърши раждането ме интересува  мнение  за д-р Негенцов от Майчин дом, защото ми беше препоръчан но тъй като незнам много за неговата практика ме интересува вашето мнение за да преценя дали става или не. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 11
Изобщо не се притеснявай.Избора ти е отличен.Аз съм раждала при Ангел Димитров със Секцио и всичко беше наред.Това е един от най.добрите акушер.гинеколози и до колкото знам е шеф на род.зала.Пожелавам ти успех и чудесно бебче!

Здравей ,благодаря за мнението наистина съм се насочила към проф. А. Димитров, но му нямам никакви координати случайно да имаш някакъв телефон за връзка с него и ако е възможно да ми го дадеш за да се свържа с него. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 12
преди година раждах там при д-р Дяволов и д-р Марков - невероятен екип са, на 3-я ден почти не чувствах че съм оперирана, а след 10-дена нямаше и спомен./quote]
И аз раждах при д-р Дяволов. Подобно на теб и аз нямах проблеми кратко със секциото, а сега вече и белега не личи.
Виж целия пост
# 13
zdraveite!
bihte li mi dali koordinati ili nqkakva informaciq...
iskam da napravim izsledvaniq za hromozomni anomalii.
razbrah 4e samo pri doc Shterev v MD-Sofia
blagodarq
Виж целия пост
# 14
Твърдо за д-р Дяволов!!!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия