За сутиена по време на бременност

  • 6 290
  • 63
Имам едно такова питане и моля за личния ви опит - носите ли и носихте ли сутиен в къщи през бременността? Когато съм без ми е някак дискомфортно - гърдите ми тежат, макар че не са чак толкова едри. От друга страна ми се иска поне в къщи да не ме стяга /колкото и да е удобен/, но пък ме е страх, че може да увиснат много. Не че няма да се случи и иначе.... Sad
Виж целия пост
# 1
Сутиена няма да спре увисването, няма дори и да го забави.  Wink Природата си е природа!

Вкъщи отвереме на време носих сутиени, но от тези памучните, които са за спортуване - банелите ми пречеха ужасно, а и не исках нищо да ме стяга.  Peace

Щастливо бременеене ти желая!  Hug
Виж целия пост
# 2
Аз носех сутиен през целия ден, независимо къде се намирах. Гърдите наедряват и е добре да се поддържат от сутиен. Купи си памучни, които да не те притискат и да се чувстваш комфортно Peace.
Виж целия пост
# 3
Аз носех към края и 3 месеца след това и спях с него,незнам дали е от това,но моите гърди не са виснали Hug
Виж целия пост
# 4
Постоянно съм със сутиен , с изключение на времето , в което спя Peace
Виж целия пост
# 5
Аз не нося, пречи ми ужасно, но пък и гърдите не ми тежат, въпреки че вече съм в 8-ми месец. Слагам само ако ще имам среща с повече хора.
Виж целия пост
# 6
Чела съм в някоя книжка за бременни, че е добре да се носи сутиен, за да не увисват. През първата си бременност почти не носех сутиен , но втората я изкарах цялата със. Мисля че всичко е индивидуално при всяка от нас , но е добре да сме подсигурени.
Виж целия пост
# 7
Хубаво е да се носи сутиен,защото гърдите ти наедряват и така има опасност да увиснат.Не знам дали е от сутиена,но аз го свалях само като спя и гърдите са ми същите като от преди раждането.
Виж целия пост
# 8
Не мога без сутиен - чувствам се некомфортно.Махам го когато спя.
Първата ми бременност също не го свалях през деня и не ми увиснаха.Може и да е ген.Сега също го нося, но по-скоро от удобство.
Виж целия пост
# 9
Купи си памучни, които да не те притискат и да се чувстваш комфортно Peace.
Peace
Виж целия пост
# 10
Аз вкъщи носех от безшевните потничета. Не са некомфортни като сутиените и поддържат добре.
Гърдите увисват не защото не се носи сутиен, а защото наедряват, после спадат и кожата не се прибира съвсем на 100 %. При повечето случаи де.
Виж целия пост
# 11
Носех задължително сутиен, но не за да ги предпазя от увисване, а защото така ми беше по-комфортно. Започнат ли да увисват, с каквото и да ги пристягаш, спасение няма.
Виж целия пост
# 12
Да, носих. Не се чувствам комфортно без сутиен Peace
Гърдите не ми увиснаха, но едва ли е от сутиена Wink
Виж целия пост
# 13
Постоянно съм със сутиен , с изключение на времето , в което спя Peace

И аз така, през бременността - също.
Виж целия пост
# 14
Сутиена няма да спре увисването, няма дори и да го забави.  Wink Природата си е природа!
вкъщи не носих,увиснах от кърменето Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия