Мисля, че приятелката ми е бременна

  • 3 370
  • 64
Здравейте!
Мисля, че приятелката ми е бременна и много се радвам ако е така. Тестът който направи е положителен /с две чертички/ EFP ,
втория който направи е също  EFP , третия който направи е също  EFP и ние смятаме, че можем вече да се радваме, така ли е? Тестовете се Шуър чек, надявам се, че са показали верно. Цикъла и закъснява и днес е 33 ден, което също ме кара да си мисля, че е. Искам да попитам от кой ден може да се вижда бебенцето на видеозон и да се констатира сто процента бременността. Ако вие се сещате нещо да ме посъветвате приемам съвети - нали ще ставам баща пък нямам много опит Simple Smile. Благодаря предварително на всички Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Първо честито  bouquet

Относно въпроса, на кой ден се вижда бебето на видеозон, ами не си спомням точно Embarassed, но в библиотеката можеш да намериш инфо или да питаш гугъл.  И да се похвалите, че всичко е ОК
Виж целия пост
# 2
Честито и от мен  bouquet Hug

За да се види плода, приятелката ти трябва да отиде на лекар 10 дена след закъснението Peace
Щом има 3 положителни теста бременноста е на 100 % Hug
Виж целия пост
# 3
Честито   bouquet Тя май работата е сигурна - 3 положителни теста, 33 дни закъснение  Simple Smile Щом й закъснява повече от месец, вече може да отидете да установят бремеността.Аз отидох на 10 или 12 ден, не си спомням точно
Виж целия пост
# 4
Честито и от мен!
Много е приятно да видиш един щастлив бъдещ татко.

За теста-според мен я ясно...вариант приятелката ти да не е бременна, а да има две чертички е почти нулев.Видимо тестовете отчитат повишен ЧХГ, който е симптом за бременност.
За да искаш все пак 100% точен резултат...може да си направи и кръвен тест...
А бебето  може да се види към 4-5 гестационна седмица т.е когато вече е имплантирано в матката.Зависи много от лекаря все пак. Моето бебе го видяха в 6 г.с

П.С. аз защо си мисля, че закъснението е около седмица....
Виж целия пост
# 5
  bouquet изчакайте 2 седмици и бягайте на лекар
Виж целия пост
# 6
Честито! Кажи на приятелката си да започне да пие фолиева киселина.
Виж целия пост
# 7
Сега само може да се види околоплодното сакче.
В 7-ма седмица, броено от първия ден на последната менструация вече се вижда и ембриончето в плодното сакче. Макар че по-добрите ехографи го виждат и в 6-та седмица. Към 8-ма се установява и сърдечна дейност на плода.
Стискам ви палци всичко да е наред и честито!!!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честито и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 9
ЧЕСТИТО НА ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВА! И МНОГО ВАЖНО - ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ДА ПИЕ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА ДО ТРЕТИЯ МЕСЕЦ, АКО ВЕЧЕ НЕ СТЕ Я ЗАПОЧНАЛИ.


Виж целия пост
# 10
аз ходих мисля че беше на месец от както съм била бременна т,е на няколко дни откакто ми закъсня и видяха бебка ,, една малка точка
Simple Smile но има време ще го гледате   то най- важното станало  Crazy честито да сте живи и здрави да е лека бременността
Виж целия пост
# 11
Честито!

Щом теста е показал,пък и 33 дни закъснение,значи ще има бебче.Отивайте спокойно на лекар.Ще видите плодното сакче.
Много е важно приятелката ти да почне да пие фолиева киселина
Виж целия пост
# 12
Честито и от мен  bouquet Hug

За да се види плода, приятелката ти трябва да отиде на лекар 10 дена след закъснението Peace
Щом има 3 положителни теста бременноста е на 100 % Hug

На 100% е така.Поздравления!  bouquetПожелавам и да кара много лека бременност.А за ехографа-може да се види още 10 дена след закъснението на менструацията.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен  bouquet Hug

За да се види плода, приятелката ти трябва да отиде на лекар 10 дена след закъснението Peace
Щом има 3 положителни теста бременноста е на 100 % Hug
PeaceИ от мен Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито и от мен!  bouquet Лека и безпроблемна бременност на приятелката ти!
Мисля, че вече може да се види полодът на видеозон. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия