Дайте съвет анатомична или обикновена ваничка за къпане

  • 5 585
  • 22
Мамите с опит  ако можете споделете кои ванички са по-удобни и практични?Чакам първо бебе и незнам каква ваничка да взема.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти анатомична.
Баткото го понах с обикновенно корито(бяха ми казали че анатомините са неудобни).
да е жив и здрав свекър ми, който пръска пари без да мисли та решил да купи за тяхата къща анатомина. Родих се. Взехме си я за нас, а за там нашето корито.
Препоръчам ти и стойка.
Моето на Чиполино с баткото го ползвах до 1,5 г.
Виж целия пост
# 2
анатомична, на стойка, с каналче за изливане на водата Wink
Виж целия пост
# 3
анатомичното е много по удобно от обикновенното
Виж целия пост
# 4
Анатомична. Гумените "подплънки" са идеални за опора и бебето изобщо не се пързаля. Като порасне го обръщаш в обратната посока и си я ползваш дълго време. Аз още я къпя в него.
Виж целия пост
# 5
 С първото дете ползвах обикновена ваничка с такава подложка и си мислех, че е най-удобното нещо, а за второто бебе вземахме такава и се оказа,че е по-супер - практична и удобна,препоръчвам я, тази се прекрепя към ваната за възрастни, има вграден термометър, анатомични нехлъзгащи се постелки за новородено и за по-голямо дете, каналче за оттичане на водата...И може бебето да се къпе от един човек, няма смисъл някой да седи и нещо да придържа  Wink
Виж целия пост
# 6
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=35265  и тази хич не е лоша....Wink
а нашата беше такава http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=115 винаги съм къпала детето сама и ми беше съвсем удобна.
Виж целия пост
# 7
Анатомичната е определено по-удобна от обикновената. Но пък се ползва за по-кратък период от време.
Виж целия пост
# 8
Ползвам обикновена с мрежа за къпане  newsm37
Виж целия пост
# 9
анатомична, на стойка, с каналче за изливане на водата Wink

 Точно такава ваничка имаме и ние. Препоръчвам ти я Peace.
Виж целия пост
# 10
Здравей,бях пуснала сьщата тема преди месец и вси4ки мами ми препорь4аха анатоми4но корито.Послушах ги разбирасе,взех си на САМ,гумирано сьс стойка.Ве4е си го ползваме с бебо,изклю4ително удобно е.Много сьм благодарна на мамите,който ме посьветваха Hug
Виж целия пост
# 11
От началото общо взето бебето се държи и полива newsm78 Ако има кой да ти помага. Така че все тая. А после като вече може да се слага, а и тежи и мърда за да се държи, е по удобно анатомична Peace Иначе е трудно да му задържиш главата над водата с подложки или дрежки. По добре си вземи направо анатомична, защото после със сигурност ще опреш до там Wink
Виж целия пост
# 12
Анатомична  Peace
Виж целия пост
# 13
Имам анатомична със стойка на Чиполино и съм много доволна. 
Виж целия пост
# 14
и ние сме с анатомична със стойка. то в началото наистина бебето само се държи и не се слага във ваничката, но после ми беше страшно удобно. сега вече стои  и седнала моята дъщеря там, но все пак като и мия косата ми е по-удобно да е полегнала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия