Техники на приспиване!

  • 6 676
  • 135

Анкета

Как заспиват вашите бебета и деца?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

Знам, че има много такива теми, но тази е такава, че може да даде и идея за нов начин при някой деца и забавна. Може да кажете и други предложения, за това как заспиват вашите съкровища. Или до каква възраст спа така, а после по друг начин!
Нека темата бъде за забавление, а злонамерени мнения се отразяват извън нея! На когото му е интересно, нека сподели, а на когото не е, да не ни се сърди, че се забавляваме!


Този турски метод е следния: сяда се на земята, слагате една възглавница на глезените си, детето ляга и вие го люлеете с крака.
Моето заспива така: на гърда сучейки, леко полюшвано и аз пеейки "Зайченцето бяло" и песничката написана за нея.
Виж целия пост
# 1
Напоследък заспива с баща си на спалнята.До преди 2-3 месеца самичък си заспиваше в кошарата.През деня много често заспива и докато го люшкам в люлката.
Виж целия пост
# 2
Гласувах на спалнята с родител и с песни.Това е моята ''техника'' Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Като бебе заспиваше на рьце, след това около годинката - сьвсем самичка. От няколко месеца обаче заспива само като легна до нея на спалнята.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Вече мога да се похваля,че Дарин заспива съвсем сам.... пу-пу. А баткото според зависи - ако е с мен иска да легна до него,но при татко му няма такива екстри,заспива сам
Виж целия пост
# 5
Когато беше бебче,до към 8м. люшках в едно кошче почти денонощно(беше някакъв кошмар).След това до 2г. пеех (мила моя мамо)и е галех по челцето докато заспи в кошарката.След този период дойде и това че си заспиваше самичка като гледаше някакво детско филмче.
Виж целия пост
# 6
Винаги е заспивала сама в леглото си. Сега й четем приказки преди сън.
Виж целия пост
# 7
Четем приказки и пеем песни!
Виж целия пост
# 8
И двете ми деца заспиват сами. Peace
Виж целия пост
# 9
Голямата заспиваше само до година и половина, когато реших да махна залъгалката. От тогава до сега заспива само с "придружител"  Rolling Eyes. Малката още си заспива сама, но когато реша да махам залагалката...
Виж целия пост
# 10
"Турския" метод и аз съм го прилагала.Сега, лягам до нея и си заспива.Снощи, мъжа ми я приспиваше.Беше я прегърнал, тя се опита да се понадигне, но явно ръката му и дотежа, укроти се и заспа бързо.
Виж целия пост
# 11
Вечер заспива или на гърдата (ако е много изморена) или сама (от 3-тия месец).
През деня е голям зор - люшкаме се, пеем, ревем докато се изморим яко и накрая пак на гърда  Tired
Като по-малка заспиваше  на ръце, на гърда или в количката.
Виж целия пост
# 12
Синът ми миналото лято заспиваше само в количката.Есента прибрах
количката и почна да заспива като го люлея в люлка. От 2-3 седмици
заспива с мен на спалнята.Всички тези неща са през деня.Вечер от малък заспива
на спалнята само и единствено с мен,други не иска.
Виж целия пост
# 13
Винаги е заспивала сама в леглото.
Виж целия пост
# 14
Бебка заспива сучейки,а каката вече се оправя сама в нейното легло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия