Автобронзант и бременност

  • 1 425
  • 5
Момичета искам да ви питам може ли да се ползва автобронзант по време на бременност. Даже не точно автобронзант, а крем за тен тези на дав, нивея, гарние и джонсън. Аз  всяка пролет си ползвам но сега съм бременна и се зачудих. Класически автобронзант не бих сложила, мисля че има много химикали, но за тези кремовете се замислих.
Виж целия пост
# 1
На мен също ми е много интересно,дори сега и този на L`Oreal за лице Nutri summer.
Виж целия пост
# 2
Аз лично съм ползвала на Джонсън, защото бях на сватба и не ми се искаше да ходя съвсем бяла, но по принцип не мисля, че е препоръчително, макар и по-леки тези варианти за изкуствен тен също съдържат много химикали.
Виж целия пост
# 3
Аз досат се поразтърсих ама нищо конкретно не откривам. на етикетите на продуктите не пише да не се използват от бременни, но трова пък нищо не значи. Още ще потърся.
Виж целия пост
# 4
И мен ме вълнува в момента същият въпрос, защото вече времето се оправя, а не ми се иска да ходя "бяла като сирене" Laughing
Интересува ме също и дали могат да се използват антицелулитни кремове по време на бременност - споделете моля!
Виж целия пост
# 5
За антицелулитни- знам със сигурност, че не може. Предполагам, че и автобронзанти също  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия