Запушена кафе машина за шварц

  • 1 649
  • 9
   Здравейте, моля за съвет, ако някой знае с какво се отпушва запушена кафе машина за шварц, ще съм много благодарна. Или на сервиз трябва да я занеса. Моля ако някой се е сблъсквал с този проблем и го е разрешил, ще се радвам да сподели своето мнение. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравей , има специални препарати за тази цел например Citro.
А по домашно му-използвай оцет .Налей в отделението за водата и пусни машината , изчакай да изтече малко и спри .Остави да подейства оцета 20-30 мин. и пусни пак.Ако искаш повтори процедурата оше един или два пъти. Grinning
Виж целия пост
# 2
Мерси много, пуснах я един път с оцет ама не повторих. Сега ще пробвам.
Виж целия пост
# 3
За да не се задръсти втори път (вероятно задръстването е с котлен камък) използвай само минерална вода.Аз така от чешмяната 2 кафемашини хвърлих
Виж целия пост
# 4
Ами от кана брита сипвам , ама явно не се маха варовика от филтъра, мерси.
Виж целия пост
# 5
Щом харесваш шварц кафе вземи си такава кана:




Ще пиеш много по-добро кафе и няма да се главоболиш с нашата варовита вода.
Виж целия пост
# 6
Ами тя сестра ми има такава и не я използва, дадена им е рекламна на ''Якопс'', ама срам ме е да кажа  Embarassed Embarassed Embarassed, ама и двете седяхме и я гледах ме и се чудихме как се използва. Слага се кафето и се залива с гореща вода ли. Друго на акъла не ми едва, ако е така няма ли да стане като чай.Или се прецежда като се свари на джезве.???? Thinking Rolling Eyes ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 7
Да, слагаш кафето на дъното и заливаш с гореща вода, препоръчват да е около 80 градуса, но аз обикновено не я чакам да изстине толкова, изчакваш 4-5 минути и натискаш бавно пресата до долу. Не става като чай, но можеш и чай да си правиш в нея. Laughing
И аз доста време се главоболях с филтър машините, но с тази кана просто се родих.
Разбира се кафето трябва да е хубаво, за да се насладиш на вкус и аромат.
Виж целия пост
# 8
Ами да ние чай сме правили в тази кана.Ще пробвам и кафе да видя как ще стане. Мерси, щом казваш че става хубаво.
Виж целия пост
# 9
bermudez, мерси много, отпуши се с оцета след като я мъчих вчера цял ден я включвах и изключвах с половин шише оцет, най накрая се отпуши.   Grinning. Сега само миризмата на оцет да махна  Wink Shocked  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия