Д-р Милена Цолова от МЦ Фемина-София

  • 5 258
  • 3
Здравейте  Wink
В четвъртък съм на ултразвуков скрининг за хромозомни аномалии в първото тримесечие на бременността (11-14 седмица от бременността) в МЦ Фемина при д-р Милена Цолова. Някой бил ли е на такъв или някакъв друг преглед при нея? Имате ли добри впечатления?
Виж целия пост
# 1
Аз също се записах за нея другия четвъртък защото нямаше никакви други часове за някой друг и също
като теб търся информация за нея.Дано все пак някой има впечатления и да сподели
Виж целия пост
# 2
Ходих на този ултразвуков скрининг за хромозомни аномалии в първото тримесечие на бременността (11-14 седмица от бременността) в МЦ Фемина при д-р Милена Цолова... ми добре мина....гледа ме на някакъв много хубав уз...двуизмерно, триизмерно....много яко  newsm44 Гледа ме около 40-45 мин., казва всичко и отговаря на въпроси..каквито и да е ... След това ме изпрати на БХС в МД...каза 4е този ранния БХС бил по-точен от по-късните
Това е  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Здравейте,за 1ви път пиша във форума(досега само четох тайно Winkи искам да споделя че днес следобяд ще ходя в МЦ"Фемина" при Д-р Димитрова.Малко доста ми е кусно,защото съм в 27 седмица и ще ходя за 1ви път,ама много късно разбрах.Някой знае ли нещо относно цените за фетална морфология?
Успех на всички и лека бременност! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия