Въпрос за мобифон P990i

  • 847
  • 14
Многи харесах този телефон. Искам да питам тези които го познават дали си заслужава да го купя.
Виж целия пост
# 1
Не ли голям за женски?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Не ли голям за женски?  newsm78

Жените винаги са си падали по големите неща. Освен това колкото и да е голям пак не им стига така, че се не учудвай че налита на голям телефон. Между другото от колежки знам че има много добра вибрация този телефон така , че купувай не се чуди. ще ти върши работа Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Мъжа ми има такъв, много е доволен Peace
Виж целия пост
# 4
P1i е по-добър от Р990. Камерату му е 3.2 МР, по-лек е и вътрешната му памет е двойно по-голяма - 180 МВ.
Струва около 700 лв. в Мтел. Даже го имам на склад. Wink
Виж целия пост
# 5
МОБИФОН ????  #Crazy
Тази дума не изчезна ли заедно с Мобиком..???  newsm78
Виж целия пост
# 6
На мен мобифон ми звучи по-добре, отколкото ДжиЕсЕм. Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз съм с такъв и съм супер доволна. Има всички функции, които искам да има един телефон и е много здрав(често съм го изпускала та знам  Simple Smile) Мъжът ми ми предлага да го сменя с по дамски, но аз не искам и да чуя. Решила съм, че ще го сменя само за този, който показва  deja pere, че е по-лек.
Виж целия пост
# 8
Мобифон идва от мобилен телефон, а какво е Джи Ес Ем....

А доколкото го видях, не е от най големите смарт телефони, дори е от малките. За това харесах и него.

Мерси за отговорите на всички. Hug
Виж целия пост
# 9
МОБИФОН!!!! Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 10
Джи Ес Ем идва от:
GSM - Abbreviation for global system for mobile communication. A digital mobile telephone system that uses a variation of time division multiple access. It is the most widely used of the three digital wireless telephone technologies (TDMA, GSM, and CDMA).

Мобифон (mobile phone) е по-коректното наименование на мобилен телефон, но доста често в България навлизат английски думи които не се използват правилно..   bowuu
Между другото никъде по света не се използва GSM за мобилен телефон...  Peace
Виж целия пост
# 11

леле, какъв шок!! тцъ, тцъ, тцъ!
малко са ти  3  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 12

Между другото никъде по света не се използва GSM за мобилен телефон...  Peace
Тц, не съм съгласна. Използва се, и още как. При това се касае за служебни отношения между технически доста грамотни хора.
Виж целия пост
# 13

Между другото никъде по света не се използва GSM за мобилен телефон...  Peace
Тц, не съм съгласна. Използва се, и още как. При това се касае за служебни отношения между технически доста грамотни хора.
Joy Joy Joy - като теб, предполагам
Виж целия пост
# 14
Joy Joy Joy - като теб, предполагам
Не предполагай, слънце, направо залагай. Но гарантирам, че каквото и да предположиш, ще сгрешиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия