нормално ли е

  • 1 531
  • 36
Езикът на моята беба е целия бял! TiredКакво е това?Притеснявам се да не е болна,зощото плаче без видима причина.Ако знаете какво е моля ми кажете Praynig
Виж целия пост
# 1
колко е голямо,на кърма ли е?
Виж целия пост
# 2
Може да е от млякото, може да е млечница(гъбички)...ако е в подходяща възръст...може да плаче от колики....
Виж дли е само на езика или има по бузките и небцето, ако да, то по-вероятно е млечница...пробвай с една марличка на пръста ти, дали се маха ако минеш или остава...
А утре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 3
Няма месец.На кърма е -дали е от това
Виж целия пост
# 4
Възможно е....
но по-добре направи консултация....
и моя така имаше, беше от кърмата, но все пак го водих да го погледне док да не са гъбички...
Виж целия пост
# 5
Това прилича на млечница - след кърмене му давай една глътчица преварена вода, за да почистиш устната кухина от млекцето.
Педиатъра ще ти даде кремче за мазане, не се притеснявай не е страшно. 
Моля те само не пробвай  да ги отстраняваш механично, можеш да нараниш нежната му лигавица.
Виж целия пост
# 6
По описанието ти прилича на млечница, но се консултирай с педиатър.
Виж целия пост
# 7
По описанието ти прилича на млечница, но се консултирай с педиатър.

 Peace
Виж целия пост
# 8
Това прилича на млечница - след кърмене му давай една глътчица преварена вода, за да почистиш устната кухина от млекцето.
Педиатъра ще ти даде кремче за мазане, не се притеснявай не е страшно. 
Моля те само не пробвай  да ги отстраняваш механично, можеш да нараниш нежната му лигавица.
Peace Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Това прилича на млечница - след кърмене му давай една глътчица преварена вода, за да почистиш устната кухина от млекцето.
Педиатъра ще ти даде кремче за мазане, не се притеснявай не е страшно. 
Моля те само не пробвай  да ги отстраняваш механично, можеш да нараниш нежната му лигавица.
Peace Peace Peace Peace Peace
Peace
Виж целия пост
# 10
Това прилича на млечница - след кърмене му давай една глътчица преварена вода, за да почистиш устната кухина от млекцето.
Педиатъра ще ти даде кремче за мазане, не се притеснявай не е страшно. 
Моля те само не пробвай  да ги отстраняваш механично, можеш да нараниш нежната му лигавица.
Peace Peace Peace Peace Peace
Peace
И като се оправите изплаквай устичката след всяко рърмене с мъничко вода... няма страшно, ще мине!
Виж целия пост
# 11
С риск другите да ми се скарат ще ти дам такъв съвет: Ако наистина мислиш че плаче от това заведи го до педи, НО и моя беше така от кърмата. Педи ми предписа едно сиропче, което аз не взех, защото бях убедена че не е млечница. Мина му към 2-рия месец. Но дори и да е млечница наистина не е страшно Hug
Виж целия пост
# 12
Можеби е от млякото.Ние сьщо нямаме месец,само4е сме на АМ и така понякога ези4ето ни е бяло Peace
Виж целия пост
# 13
 И Нели имаше същото бяло езиче.Педито ми каза да и слагам Дактарин на залъгалката, че ако не се мохне може да отказва да суче.След 3-4 дена полипчето изчезна
Виж целия пост
# 14
ние сме нямали такива неща,но чух,че се мажели с нещо мазилото се слагало на стерилна марличка и така,дано се оправи бързо Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия