Бебка не харесва АМ

  • 2 158
  • 44
Здравейте! За пореден път да се допитам до вас, че се видях в чудо днес. Кърмата ми драстично намаля и всички известни ми методи за увеличаването и не помогнаха. Опитахме се да захраним бебка с АМ, но нещо удряме на камък. Тя е предразположена към алергии и затова пробвахме направо с Фризопеп- хич въобще не го хареса, чак и се повдига от него и притреперва. После се опитахме с НАН ХА същата работа. Направо се потриса и няма начин да и го набутам в устата  Sick Имали ли сте подобен проблем и как го разрешихте  newsm78 Можеби стават така нещата защото вече е голяма- на 7м. ooooh! и досега не е вкусвала АМ.
Моля помагайте Sad
Виж целия пост
# 1
Ние от първия месец сме на АМ!Бяхме на НАН сега сме на Хип!И отказва да пие!Педи каза да почна да давам кисело мляко !Така от един месец насам съм я захранила с него /но не съм заменила ядене с него--използвам го само като добавка м/у храненията /Засега успявам да и давам по около 400 мл.от нейното си мляко!
Общо взето някъде около 7-мия месец започна да го отказва!
Виж целия пост
# 2
А педи какво казва. Аз те съветвам да опиташ още някой вид или кисело мляко. Обикновенно децата харесват киселото мляко. Моя син също много го обича, но не давам вече, защото се запече, може и да не е от него. Оххх отнесох се. Извинявам се.
А да те питам: Педи какво АМ предлага?
Виж целия пост
# 3
И моя бебо в на4алото неискаше АМ,пробвах Милумил и Аптамил.Накрая запо4на да яде НАН. Peace
Виж целия пост
# 4
Е,детето има проблеми с алергиите,хората хранят с НА мляко,как ще дадат кисело?!
fish_creek ,за жалост повечето по-големи кърмачета,които са били изцяло на кърма трудно приемат АМ.Обикновено не са свикнали с биберона,с вкуса на млякото...Абе изобщо,трудна задача...Още повече,че вкусът на НА млеката е много специфичен и леко нагарча,няма нищо общо с кърмата.Консултирайте се с педиатъра ви,не е зле да посетите и алерголог,за да определи дали имате нужда да сте на НА формула.Ако е захранена с плодови пюрета,пробвай да сложиш малко в шишето с млякото,за да промени малко вкуса.
Виж целия пост
# 5
Кърмените бебета понякога изобщо не пропиват мляко от шише. Можеш да пробваш с кисело мляко, не е най-доброто, но обикновено го харесват много. Голямата ми дъщеря отказа АМ на 7 месеца и мина диретно на кисело.
Виж целия пост
# 6
Ох, ами педито не знае, че не го е харесала. Ще се съветваме утре. Ние пробвахме сега преди малко, защото вечер е значително по-малко кърмата Sad Вие направо ме отчаяхте. Кисело мляко въобще не мога да давам, защото е предразположена към алергии и вече няколко пъти ми реагира дори на слаби алергени в пюренцата Confused Направо се чудя какво да правя.  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Има едно АМ-Аптамил AR.То е доколкото знам за деца,предразположени към алергии.Но все пак се допитай утре до лекаря и заедно ще решите какво да правите.
Виж целия пост
# 8
Е,детето има проблеми с алергиите,хората хранят с НА мляко,как ще дадат кисело?!
fish_creek ,за жалост повечето по-големи кърмачета,които са били изцяло на кърма трудно приемат АМ.Обикновено не са свикнали с биберона,с вкуса на млякото...Абе изобщо,трудна задача...Още повече,че вкусът на НА млеката е много специфичен и леко нагарча,няма нищо общо с кърмата.Консултирайте се с педиатъра ви,не е зле да посетите и алерголог,за да определи дали имате нужда да сте на НА формула.Ако е захранена с плодови пюрета,пробвай да сложиш малко в шишето с млякото,за да промени малко вкуса.
PeaceУспех Peace
Виж целия пост
# 9
Опитай с Милумил НА, сладко е, има мирис на ванилия и го харесват.
Аз също спрях да кърмя към 7м и се видях в чудо -  изредих всички марки АМ, нищо не хареса и Милумил беше последното което й дадох, за мое щастие него го хареса.
Виж целия пост
# 10
Mila, mojat sin e na 8 meseca i ot edna sedmica zapchnah da mu davam mljako na HIPP zashtoto kurmata mi veche pochti ja njama ...Samo che az zahranvam s piureta,kashi i plodove ot mnogo vreme i go kurmih samo sutrin i vecher ...taka ot gore mesec i polovina.
pri teb situaciata e malko po slozhna,shtom e alergichno detenceto  i ne mozhe i pjurenca da si hapva . Thinking
Probvaj s drugo shishence s druga biba.Ima mnogo razlichni formi ...mojat sladur edva 4-jat vid haresa,predi tova i toj ne iskashe da vidi shishe s AM Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
ЕМИ ТЯ ВЕЧЕ Е ГОЛЯМА ПРОБВАЙ С КИСЕЛО МЛЯКО АЗ ДАДОХ КИСЕЛО НА 6 МЕСЕЦА,СЛАВА БОГУ НЕ Е ИМАЛА ПРОБЛЕМ Wink
Виж целия пост
# 12
Bibka,ti maj ne chetesh - tova dete reagira  alergichno...
Виж целия пост
# 13
Така, кой чел недочел...
Има й друг проблем явно, не само млякото, но и това, че до сега детето е било кърмено и може просто да му е трудно да свикне с шишето. Пробвай различни видове шишета и биберони към тях.  Peace
Виж целия пост
# 14
Така, кой чел недочел...
Има й друг проблем явно, не само млякото, но и това, че до сега детето е било кърмено и може просто да му е трудно да свикне с шишето. Пробвай различни видове шишета и биберони към тях.  Peace

И аз смятам така.Сина ми си е харесал само физиологичните шишета на Чико и види ли друго шише го хвърля, блъска...Опитай различни шишета или само сменяй бибероните (мисля че на Чико и Авент бяха съвместими но не съм съвсем сигурна).Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия