За Втора Градска - София

  • 383
  • 1
Мамчета , имам няколко въпроса към тези от вас , които са раждали във Втора Градска в София . На моя приятелка й предстои раждане там и иска да знае подробности . Аз самата съм раждала там , но преди 10 год. и не зная как стоят нещата сега . И така :
*има ли телевизор в стаята ?
*стаите чисти ли са ?
*колко трябва да платиш за избор на екип ?
*ако си платиш , какво включва този избор (по - конкретно епидуралната включена ли е) ?
*бебето при теб ли е постоянно ?

Благодаря ви предварително  Hug. Ако се сети нещо друго , ще ви питам пак .
Виж целия пост
# 1
*има ли телевизор в стаята ? Да има(стаите са с по две легла)
*стаите чисти ли са ? Да, по няколко пъти на ден минават да чистят(за сметка на банята,в смисъл чисти са ама са бейрут)
*колко трябва да платиш за избор на екип ? 800лв. (а в същото време те изражда дежурната!)
*ако си платиш , какво включва този избор (по - конкретно епидуралната включена ли е) ? нищо , епидуралната и всеяка друга упойка се плащат отделно
*бебето при теб ли е постоянно ? бебето е при теб постоянно, стига да си нормално, секциото май им ги взимаха нощно време
И още нещо, няма посещения от близките, виждаш ги като влизаш и после на изписването,като цяло съм доволна, моя съвет е по добре да не плаща,момичето до мен което не беше платило а си беше с направление лекаря който я е изродил идваше по два пъти на ден, а моя дойде на 3-тия ден и това беше (за 800лв.)
Леко раждане на приятелката   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия