За кремовете за лице

  • 2 427
  • 43
Въпроса ми е каква козметика ползвате ? Аз лично мисля,че подходящата козметика,съобразена с възрастта,води до добри дивиденти в бъдеще и е почти невъзможно да отгатнеш възрастта на някои жени...Инвестирате ли в кремове или като му дойде времето ще прибягвате към по-драстични мерки?
Виж целия пост
# 1
Ами ползвам един на Ревлон в момента,доволна съм,но не смятам,че имам нужда засега да инвестирам в по-скъпа и разнообразна козметика,не вярвам чак толкова в превантивните мерки.По-скоро мисля,че ще постигна обратен ефект ако започна да го правя.
Виж целия пост
# 2
На каква възраст си?
Виж целия пост
# 3
На 29.Ползвам дневен крем и такъв за околоочния контур.Отдругата година мисля да ползвам и нощен
Виж целия пост
# 4
Бубеса,аз съм на 37 и все още ползвам хидратиращи  кремове.....За около очи си купих преди месеци на Юсерин Q10.....Зависи от ценовия диапазон ,който можеш да си позволиш,но поне да бъде медицинска козметика......Ти каква козметика използваш?
Виж целия пост
# 5
За лице-Диор,за очи-Клиник в момента,но съм ползвала и други марки.Кремовете ми не са силни,предимно хидратиращи и такива с/у вредните влияния на града
Виж целия пост
# 6
Аз съм на 20 и използвам за лице на Живанши и  околоочен,който също е на Живанши
Виж целия пост
# 7
Аз лично мисля,че подходящата козметика,съобразена с възрастта,води до добри дивиденти в бъдеще и е почти невъзможно да отгатнеш възрастта на някои жени...Инвестирате ли в кремове или като му дойде времето ще прибягвате към по-драстични мерки?
Да,винаги си купувам козметика,която съответства на кожата ми и на годините ми.Това последното се отнася точно за кремовете за лице Wink До скоро се взимах за малко по-млада,отколкото съм и карах с тийнейджърска козметика Whistling ,но усещам,че кожата на лицето ми започва лееекинчко да изсъхва и предприех други мерки.
Но на въпроса ти-да,инвестирам в кремове и въобще в козметика Peace
Виж целия пост
# 8
Смятам, че всичко е въпрос на финансова възможност, но и на навик.
Аз съм на 30 г. и използвам дневен и околоочен, нощен - не много редовно (все се оправдавам с липса на време).
Сега използвам на Лореал. Но гледам да си избирам кремове за 30 +, които да са за борба с първите бръчки, а ако си намеря и да е за смесена кожа - още по-добре.
Виж целия пост
# 9
На 28 съм. Използвам хидратиращи кремове и крем за околоочният контур с/у първи признаци на стареене(в момента на Д-р Рено, а съм си взела и Месажер на Галеник). Не мисля скоро да си купувам противобръчков крем, защото нямам нужда.
Майка ми е на 50+ и рядко използва противобръчков крем, залага на хидратиращи и лицето й изглежда много добре
Виж целия пост
# 10
На 27 съм...ползвам хидратиращи кремовете на Лореал, много съм доволна. За противобръчкови ми е малко рано, чувствам кожата си добре с тези които в момента ползвам. Peace
Виж целия пост
# 11
Аз съм на 30г. и все още ползвам хидратиращи кремове. В момента съм си взела Гарниер. Повечето момичета тук не го одобряват като марка, но на мен ми действа добре.
Виж целия пост
# 12
Използвам хидратиращи кремове  Peace
Виж целия пост
# 13
На 33 съм, зимата използвам подхранващ+около очен крем, лятото хидратиращ+около очен крем. Маски от време на време, купени или домашни, действат благотворно на кожата. Peace
Виж целия пост
# 14
За да не отварям нова тема , а може и да дублирам някоя стара ще помоля за съвети относно специален крем за сенки под очите ,с които не мога да се преборя трети месец и нещо ефикасно за бръчки отново в тази област /на 42г. съм /
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия