за пюретата Сънвал

  • 1 857
  • 6
Ще ме извините ако темата не е за тук предварително   bouquet
Искам да попитам вече захранващите мами и купуващи готови пюренца дали случайно не знаят от къде бихме могли няколко мами да си купуваме от въпросните пюренца на едро? Звънях във фирмата но от там ми казаха че не мога да си купя от тях на едро! Но по силата на логиката след като от бусовете на фирмата разнасяща ХИП може значи може би може и от техните бусове! Но проблема е в това че не знам кои са техните бусове и координати също.
Много ще съм благодарна ако намеря информация!
Виж целия пост
# 1
Мислила ли си над варианта наистина да не може?Не виждам логика от фирмата да лъжат и да си гонят колиентите.
Виж целия пост
# 2
Значи не може да отидеш като клиент частен и да си купиш на едро от фирмата! но ми казаха че от шофьорите разнасящи стоката - може!Това се отнася за фирмата внасяща ХИП и Бебевита но за  тези не знам и за това питам ако някоя от вас е пазарувала от шофьор и има координати ако може да сподели! Аз до сега съм пазарувала от шофьор разнасяш ХИП.
Виж целия пост
# 3
"Неделчев и Неделчев" внасят пюретата Сънвал. http://www.nn-bg.com/ има тяхни телефони.Кажете ,че откривате магазинче и искате да закупите пробно от тяхните пюретаи готово.
Виж целия пост
# 4
purvo sujaliavam za latinicata, imam problem s kompiutara.
piureta sunval ima v nashia kvartal (slatina) na mnogo izgodni ceni. predpolagam ideaiata ti da kupish na edro e da gi kupish po-evtino, inache ne vijdam smisul Simple Smile
ako iskash napishi mi koi piureta te interesuvat, shte im vzema cenite i shte ti gi napisha tuk Peace
drug variant za na edro estestveno ti e metro. ne mislia che nedelchev shte ti prodadat po-evtino ot metro ili ot tova magazinche Peace
Виж целия пост
# 5
Сънвал има ли в Метро?  Rolling Eyes /не съм ходила скоро и затова питам/  Rolling Eyes
в нашия град Сънвал се продават на едно единствено място и оттам можеш да си купиш на едро  Peace друг е въпросът колко на едро???  newsm78
Виж целия пост
# 6
Веси, в Метро-Бургас няма Сънвал- има само Хип, Нестле и Ганчев Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия