Бременност и зъболекар............

  • 1 191
  • 17
Здравейте мами   bouquet
Става въпрос за това , че преди 15-тина дни си записах час за зъболекар , без да подозирам че съм бременна Sunglasses
Няколко дни след това видях положителния  тест  Laughing
Утре ми е часът и сега съм в голяма чуденка дали лекаря ще може да ми сложи упойка Rolling Eyes
А без такава не бих седнала да ме човъркът , че такъв страх ме гони  Crazy
Та въпроса ми е , някоя от вас ходила ли е на зъболекар и слагали ли са ви упойка по време на бременност?
Притеснява ме и това , че съм още в самото начало  Rolling Eyes
Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че ще има проблем. Аз ходих на зъболекар в доста напреднала бременност - и упойка ми сложи, и снимка ми направи.
Виж целия пост
# 2
Няма проблем, аз също ходих на зъболекар по време на бременността. Само предупреди зъболекаря си, че си бременна Peace
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай, сега има упойки, които могат да се слагат и на бременни и на кърмещи майки. Просто предупреди зъболекаря за състоянието ти Hug.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви   bouquet
Поне малко се успокоих , че от снощи съм пред чуденката да ходя ли или Не  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Няма проблем! Само предупреди зъболекаря, че си бременна.


Виж целия пост
# 6
Изобщо не се притеснявай единственото което  тр да направиш е да предупредиш зъболекаря си че си бременна а от там нантък той си знае работата.ЧЕстита ти бременност и леко бременеене   bouquet
Виж целия пост
# 7
 И аз съм ходила, дори ми правиха мини-операция на венците с упойка. Не се притеснявай  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз пък не съм точно на същото мнение,в по-напреднала бременност не е толкова опасно колкото в по-ранна(говоря за упойката),защото точно сега се развиват всички органи на бебето и ми се струва малко неудачно сега да слагаш упойка,все пак това си е мое мнение Peace
Виж целия пост
# 9
Скоро имах много силна болка в един зъб и трябваше да отида, а сега съм в третия месец почти. Наложи ми се да ми сложат упойка защото беше много зле зъба, аз малко се стреснах, но ми казаха че имало и упойки които не пречат на бебето.
Но за сметка на това втория зъб го пилиха без упойка вчера и най-важното без болка.
 Така че не винаги се налага да се слага упойка, но ако има силна болка това е по-опасно от една упойка.
Виж целия пост
# 10
Има упойки без адреналин, точно за такива случаи. Успех.

Hug
Виж целия пост
# 11
В самото начало, още преди да си направя теста за бременност, се наложи да ходя на зъболекар. Тогава ми сложиха арсен. Сега на ехографа бебчето изглежда здравичко, дано такова и се роди.
Иначе тези дни пак бях на зъболекар - направиха ми три пломби, без упойка. При мен не се наложи, но наистина има и безопасни упойки, просто предупреди стоматолога си за своето състояние.  Peace
Виж целия пост
# 12
Няма проблем, но все пак сподели хубавата вест и със стоматолога си.
Леко бременеене Hug
Виж целия пост
# 13
И според мен трябва да кажеш на стоматолога си , за да има предвид каква упойка да сложи. Аз изпитвам панически ужас от зъболекари и по време на бременността успях да отида само веднъж в 4 месец и то като ми прави зъба  с упойка . Peace
Виж целия пост
# 14
Аз като ходя не искам упойка. Но и моя зъболекар е много внимателен, да не кажа чак нежен! Joy Ако усети,че леко ме е заболяло вдига машинката и ми се извинява. Е, една пломба - един час, но аз така съм си втълпила, че е по-добре за бебко. Въпреки че като се замисля, май не съм много права.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия