Търся тел.на козметични хирурзи или дерматолози.от Пловдив или София

  • 1 019
  • 7
Дъщеря ми има хемангеом на главичката.Много искам да я прегледа специалист.Четох че това са козметични хирурзи или дерматолози.Ако някой има инфо за такива в Пловдив или София моля да ми помогне.Кой са най-добрите,каде да ги намеря и ако имате и тел.Ще съм ви безкрайно благодарна!  bouquet
Виж целия пост
# 1
здравей!
добър козметичен хирург е д-р тонев-работи в мед.център"каспела"(участваше в "пълна промяна")гр. Пловдив
ул. "София" 64"
тел.:  (032) 645 997
         (032) 645 576
факс: (032) 645 570
а дерматолог-доц.янкова-моб.тел.0888835403
успех!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 3
няма за какво.дано съм ти от полза! Peace
Виж целия пост
# 4
Никоя друга майка не знае нищо по въпроса  Cry
Виж целия пост
# 5
Моето бебе е на 6месеца и има кавернозен хемагиом. На колкото лекари да сме ходили всеки различно казва. Като общо мнение ни съветват да изчакаме до 3 год. Мен обаче много ме притеснява защото е на лицето на моето съкровище.  Ако някои има информация или подобен проблем ще се радвам да сподели опит.
 
Виж целия пост
# 6
Извинявам се за невежия въпрос,но какво е кавернозен хемагиом?
Виж целия пост
# 7
Моето бебе е на 6месеца и има кавернозен хемагиом. На колкото лекари да сме ходили всеки различно казва. Като общо мнение ни съветват да изчакаме до 3 год. Мен обаче много ме притеснява защото е на лицето на моето съкровище.  Ако някои има информация или подобен проблем ще се радвам да сподели опит.
 
Първо ми спамваш темата,а после дори не си правиш труда да отговориш!Не че си длъжна,но от етична гледна точка можеше...И другия път когато те интересува нещо лично си отвори тема. Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия