Защо имам "бебешка коса"

  • 8 725
  • 40
Здравейте мами от известно време забелязвам започна да ми расте коса.Имам много къси косъмчета които непрекъснато стърчат нагоре Mr. Green.След раждането ми падна много коса,имах чувството че няма да остане,сега това възстановителен процес ли е newsm78
Виж целия пост
# 1
да.
На мен ми се случва няколко пъти годишно. Периоди на косопад, последвани от периоди на растеж. И си ходя рошава Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Обикновено след раждането се получава силен косопад. След време, респективно, започва да расте нова коса. Така беше при мен и предполагам, че в това е отговорът. Иначе ще оплешивеем съвсем. Wink
Виж целия пост
# 3
И аз съм така. Все пак по-добре е да ти расте коса, отколкото да пада  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз съм така. Все пак по-добре е да ти расте коса, отколкото да пада  Peace
Peace
Виж целия пост
# 5
Така е....който има бебе,има си и бебешка коса! Wink
И аз съм в отбора! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
И аз имам нова коса. Супер. Дава обем в корените.  Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз имам нова коса. Супер. Дава обем в корените.  Laughing
smile3521
Виж целия пост
# 8
 И аз имам, ама не отскоро, винаги съм имала.  Laughing Ако не я пригладя с гел, стърчи напред.  Close
Виж целия пост
# 9
И аз имам. Laughing
Виж целия пост
# 10
И аз имам. Като си направя опашка само я мазня с вода. smile3502
Виж целия пост
# 11
И на мен ми се появява понякога, нямам бебе Laughing Малко стърчи като си сложа диадема и трябва да я прибирам, но не ми пречи.
Виж целия пост
# 12
И аз имам  Peace
Виж целия пост
# 13
аз пък си мислех, че бебешка коса е тази , която ми виси отпред като "мини " бритон/ бретон ...как се пише и се изговаря, незнам Mr. Green...дълга е около 1 см. и винаги си е там - нито пада , нито расте Thinking...а гледам , че има хора , които изобщо нямат такова чудо...направо си почват дълги косми...
Виж целия пост
# 14
Нормално си е Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия