секс по време на бременност

  • 2 438
  • 52
секс по време на бременност,колко често и в каква поза е по безопасно
Виж целия пост
# 1
Амиииии, често колкото ти си поискаш, а позите както ти е удобно,но ако има някакво неудобство(болка) е по-хубаво да се консултираш с лекар.А това е индивидуално,защото някои жени нямат желание за секс,при други обратно.Ние се въздържахме от началото защото имах проблеми с бременността,после корема пречи и така Embarassed ooooh!  Но ти предценяваш най-добре  bouquet
Виж целия пост
# 2
При положение, че имаш една нормална бременност и секса ти носи удоволствие няма проблем. Все пак спазвайте някакви разумни граници. Всичко е много индивидуално. Peace
Виж целия пост
# 3
когато бях бременна имах огромно желание за секс.Правихме много често и слава Богу никакви проблеми съм нямала.Знам, че при една нормална бременност (при която няма никакви проблеми) сексът не е противопоказен.Аз съм правила от началото до деня преди, който родих.
Виж целия пост
# 4
Колкото ти е приятно, както ви харесва.
Виж целия пост
# 5
Предпоставки и забрани да не се правят секс има при рискова бременност, серклаж, много контракции и т.н. Ако бременността ти протича нормално няма пречки да правите секс, но внимателно, нежно и винаги, когато усетиш дискомфорт по-добре прекъсни половия акт. Peace
Виж целия пост
# 6
Каквато и поза да изберете, гледайте да не притискате корема.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
еми то зависи от много неща,но ако всичко е нормално няма никакъв проблем,аз лично правих до почти последния ден,позата-каквато ти е удобна,е с някой изключения де Peace
Виж целия пост
# 8
Често, колкото ви се иска, а за позата, важното е да не се притиска корема и да няма болка. Най-важното е да нямаш забрана от лекаря ти.Ние до последно го правехме Wink
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви,но аз се притеснявам и искам вашите отговори защото във първия месец прокървих ,а сега съм на два и половина и ме е страх да не са получи отново.
Виж целия пост
# 10
Зависи от желанието ти, няма проблеми да правите секс, но все пак трябва да сте внимателни, особено първите и последните месеци.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви,но аз се притеснявам и искам вашите отговори защото във първия месец прокървих ,а сега съм на два и половина и ме е страх да не са получи отново.

Аз бях като теб в началото. Прокървих и беше доста притеснително, но след като приключи историята с кървенето и всичко се успокой нямаше никакъв проблем при секса. Друг беше въпроса, че аз нямах голямо желание за секс.
Виж целия пост
# 12
Не сме се ограничавали в пози, но желанието ми доста наманля, особенно когато бременността напрадне и станах трудно подвижна Tired
Леко бременеене Hug
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви,но аз се притеснявам и искам вашите отговори защото във първия месец прокървих ,а сега съм на два и половина и ме е страх да не са получи отново.
А какво казва доки по този въпрос ?  newsm78 Ние не бяхме правили нищо , откакто разбрахме , че съм бременна (разбирай , че имах проблеми), до втория месец след раждането . Защото доки беше категоричен , че ако искаме бебе , трябва да забравим за секс .
Виж целия пост
# 14
Консултирай се с наблюдаващия те гинеколог.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия