Какъв режим по рвеме на бременост

  • 614
  • 8
Момичета, някоя от вас знае ли кой от режимите тук става за бременни и за след раждане. Аз изкарах някои режими и смъкнах определено тегло. Имам още да смъквам, но от този месец се заемаме да си правим бебе и спирам с диетите. Но искам да приложа някакъв режим, за да избегна прекомерното качване на килограми, като предната бременост.
Какви са вашите предложения  Grinning
Виж целия пост
# 1
Пожелавам ти успех и ето какво наскоро прочетох, дано да ти е интересно
http://semeistvo.rozali.com/krasota-zdrave/p7416.html
Виж целия пост
# 2
Разделното хранене става и за бременни и за кърмачки  Peace
Виж целия пост
# 3
Когато бях бременна качих 12 кг. Ядях каквото си искам и когато си искам, но не съм се съобразявала с максимата "яж за двама" Това е грешката на много бременни, а според мен е абсолютна глупост и мит. Друг е въпросът, че докато кърмех качих повече килограми, с които се боря в момента. Най добре си изживей спокойно бременността, пък после му мисли за режими. Peace
Виж целия пост
# 4
аз мога да ти кажа как постъпих при втората си бременнос. вече си бях изпатила с първата Simple Smile
забраних си всички "празни калории". под такива имам впредвид всичко от което бебето няма нужда. това си чипсовете, безалкохолните, полуфабрикати, бисквити и един куп глупости които продават. и понеже и аз съм човек и ми се приискваше понякога някоя безполезна храна си разреших да ги ям само сутрин до 10ч. ако ми се яде толкова много ще изчакам до тогава си казвах.
всичко което е полезно за мен и за бебето си го ядях без да се притеснявам
резултатът беше, че излязох от родилният дом с дънките които носех преди това. сега си нося само част от кг от първата бременност, но и те не останаха много Simple Smile
желая ти успех Hug
Виж целия пост
# 5
Разделното хранене става и за бременни и за кърмачки  Peace

 Peace Peace Peace

Даже е препоръчително. Преди да забременея вторият път, се хранех разделно. Съжалявам ,че не продължих и по време на бременността. Grinning
Виж целия пост
# 6
това си чипсовете, безалкохолните, полуфабрикати, бисквити и един куп глупости които продават. и понеже и аз съм човек и ми се приискваше понякога някоя безполезна храна си разреших да ги ям само сутрин до 10ч. ако ми се яде толкова много ще изчакам до тогава си казвах.


Много добър съвет! Браво!  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз съм бременна и колкото и да се стара, когато се нервирам или притесня или ядосам или... почвам да ям. Гледам да не ям сладко, пържено, но покрай офиса продават предимно пици, дюнери, сандвичи. Резултата са доста качени килограми.
По принцип гинеколога препоръчва много зеленчуци, месо и плодове. Без сладко, пържено, тлъсто, солено.
Виж целия пост
# 8
Статията от Lindita е много полезна Simple Smile
Наблегни на протеините(месо, риба, сурови ядки), зеленчуците, пълнозърнестите продукти, водата. Има и храни, които трябва да избягваш - сурова или ппушена риба, сини сирена, фъстъци (в какъвто и да е вид), сурово кашу.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия