Промяна в урината на бебо

  • 692
  • 11
Здравейте
Бебе Гого е само на кърма - вече 3 месеца Вода не пие, защото не я харесва, периодично предлагам , но не я харесва
Досега всичко с отделителната система беше ок, имам предвид акане и пишкане От 4 дни обаче не е акал, а урината доби някакъв мирис, преди нямаше, като че ли по-остра миризма Не съм сменяла марката памперси, дори пакета не съм сменяла
Някакви идеи от какво може да си получава? Мислех си да не би да не му стига яденето и да е по-концентрирано пишкото, но пък не реве от глад
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Да не би мирисът на урината да е от нещо, което ти си яла/пила  newsm78 когато аз пиех АБ, усещаше се мирисът му в урината на малкия ...
Виж целия пост
# 2
Мерси Весела, незнам вече, като се изпишка извън памперса няма мирис, явно или аз си внушавам, или е от памперсите
Виж целия пост
# 3
За акането има мното теми...защо кърмачетата не акат и колко време е нормално без ако...На мен също ми се е случвало да усещам по-силна миризма..но мисля, че си беше от памперса...ако е по-топло/както сега се се позатопли времено/и  по някакъв начин се запарява дупето...може и да се  попромени миризмата...Изпишкай го на тензух или някаква памучна кърма и помириши...ама ако много се притесняваш пусни направо изследвания....
Виж целия пост
# 4
Какви памперси ползваш?
Виж целия пост
# 5
Ами незнам  Thinking Моята бебка също беше само на кърма и не пиеше вода,но сме нямали проблеми  Hug
Виж целия пост
# 6
atanaska mama, ползвам Хъгис
Виж целия пост
# 7
Ние също имамхме един такъв период,но бяхме на Памперс-ароматизирания.С който сме и по принцип Все си мислех,че е от памперса ,но увно не е.Незнам от какво може да е.Самата урина нямаше по-тъмен цвят,но имаше по-остра миризма..Но за да те успокоя-изследванията на урината ни бяха повече от перфектни.Ако си мислиш,че ти мерише на ацетон,то няма да мериши само уринната,но и устата.Мисля,че не е нещо сериозно Peace
Виж целия пост
# 8
Мерси, явно наистина е период,, защото мина и замина
Просто не знаем какво ни очаква с тези мъници
Сега пък 7дни не е акал  Cry
Виж целия пост
# 9
Така е.Ако е само на кърма-нормално.Трябва да предприемиш нещо-има цяла тема по въпроса.Ще ти дадат много съвети,но всичко е временно.Така ще докато не го захраниш с плодово пюре.Ако сте на АМ,знам ,че има има едно АМ  Фризовом мисля беше,което помага при запек у малчовците. Hug
Виж целия пост
# 10
Всъщност каквато и добра резорбция да има кърмата в организма, 7 дни без ако е вече притеснително. Опитай с масажи в областта под пъпа по посока на часовниковата стрелка. Правят се с длан и натиск. Помага и упражнението "каране на колело", както и свиването на краченцата към коремчето. Ако тези неща, прилагани един ден не свършат работа... можеш да пробваш лъжичка (кафяна) зехтин Confused Но аз лично бих направила клизмичка. а после системно ще продъжа с масажте и упражненията Peace
Виж целия пост
# 11
и на нас масажи помагат. карам го да си хваща краката и обикновено има резлтат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия