Неразумни детски мечти

  • 4 241
  • 65
Докато бутах количката днес из прашоляците мернах нещо, което ме върна 30 тина  Mr. Green години назад  Sunglasses
Имаше на времето едни такива фургони на колела, които се използваха от работници / за временно жилище / при наложителни строителни и подобни дейности ?
Ей, такъв фургон видях днес и се сетих , колко им завиждах като дете на тези дето живеят там .... струваше ми се много интересно  Sunglasses  Rolling Eyes
И исках, страшно исках и аз да поживея малко така  Laughing  Praynig
Също като тръгвахме за морето ми течаха лигите по караваните на онези ми ти немци запътили се за почивка натам ... мило и драго давах да се повозя на такава  Party
Та, ако искате споделете ,  помните ли да сте имали и вие разни "неразумни" от днешна гледна точка желания и мечти ?
Виж целия пост
# 1
Да, много исках да бъда чистачка в зоологическата градина  Grinning
Виж целия пост
# 2
...че какво му е неразумното да искаш каравана? Идея нямаш какви удобства ти осигурява.., особенно ако обичаш по дивия начин на живот!
Виж целия пост
# 3
Исках да стана чистачка в детска градина! Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Франческа, от една порода сме  Joy
Виж целия пост
# 5
Та, ако искате споделете ,  помните ли да сте имали и вие разни "неразумни" от днешна гледна точка желания и мечти ?

Исках да стана актриса.
Виж целия пост
# 6
О, аз исках да чистя улиците. Много интересни ми бяха с тия големи камиони и с  едни големи маркучи. С часове ги гледах.

Имаше период в който исках да стана принцеса. Имаше една приказка принцесата и граховото зърно. Какво съм разбрала от приказката не помня, но дълго време спах с орехи под дюшека и бях много разстроена, че нищо не усещах.  Въобразявах, как не мога да заспя заради ореха и пак накрая заспивах.
Виж целия пост
# 7
Исках да стана актриса.

Да, забравих и това да споделя   Grinning ..... моя идеал отрупан с лаври за професия  Peace , исках да бъда и циркова актриса  Praynig
Сега ми се струва абсолютно несъвместимо с моята същност ... цирка .... достатъчен ми е този у дома  Wink  и в държавата  Stop

...че какво му е неразумното да искаш каравана?

Исках да се в о з я   вътре ! / бях много разочарована, когато разбрах, че тогавашният правилник за движението по пътищата не разрешава  Confused/
А да имаш каравана .... мммм ... не е лошо, не отказвам и сега  Wink Grinning
Виж целия пост
# 8
Като малка основно ме отглеждаше баба ми в квартал Свобода. Точно пред сегашния магазин Ена имаше количка за сладолед. Баба ми всеки ден ми даваше 25 стотинки за сладолед, аз ходех да си купя и да съзерцавам количката и сладоледаджията, и все се чудех какво ли щастие е да имаш тооолкова много сладолед. Просто ми се струваше като някакво чудо на чудесата, невъобразимо щастие.
В крайна сметка реших, че трябва да се оженя за сладоледаджия.
Виж целия пост
# 9
Аз исках да стана продавачка на сладолед, от този дето се слагаше във фунийка и редовно я разигравах тази мечта , само че вместо скадолед с кал. Laughing
Виж целия пост
# 10
Исках да стана стюардеса, като видех самолет и направо откачах,дядо ми ме водеше през ден на летището.
Виж целия пост
# 11

Имах съученик, лека му пръст, чиято майка беше сладкарка в селската сладкарница.
Много му завиждах, заради четирите буркана с бонбони - лукчета, кръц-кръц, карамел Му и
лакта. Мечтаех моята майка да е сладкарка.
Виж целия пост
# 12
Исках да порасна по-бързо .
Виж целия пост
# 13
Много исках да стана певица. А след това дойде вдъхновението да съм шивачка. Е, за щастие на населението, не съм нито едно от двете  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Исках да съм русалка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия