Малко помощ

  • 1 216
  • 35
Здравейте!Не знам дали съм попаднала на точното място,но просто не знаех към кой друг да се обърна.Надявам се,че някой ще отговори на въпросите ми и ще ми помогне.Предварително се извинявам ако не съм пуснала темата на правилното място,но тъкмо се регистрирах.
Та да кажа за какво става въпрос.Имам някакви съмнения за бременност макар и минимални.Последно преди 4 месеца правих секс с бившия ми приятел и от тогава нищо няма.Два месеца ми идваше редовно,но март и април прескочи.Направих си 2 теста,които бяха отрицателни.Не виждам и обичайните белези,по които се познава бременността,но много се страхувам да не е станала белята Cry Надявам се,че някой ще ми даде съвет какво да правя,или поне ще ме успокои,че няма нищо Sad Благодаря Ви предварително
Виж целия пост
# 1
какво да правиш? Отиди на лекар!

Няма да е редно да те успокояваме наизуст, въпреки че 99 процента проблемът не е бременност. Но това се уточнява от лекар.
Виж целия пост
# 2
Отиди на лекар. Очевидно има някакъв проблем, като бременност е най-малко вероятната причина.
Виж целия пост
# 3
Ами отидох ама ме хвана страх и си тръгнах Sad мн се страхувам да не ми каже,че съм бременна,понеже не искам да съм самотна майка на 18 Sad не искам да си съсипвам живота от сега
Виж целия пост
# 4
не искам да си съсипвам живота от сега

Майчинството не съсипва живота, променя го.

Най-вероятно не си бременна, тъй че, ако от това те е страх - спокойно отиди на лекар - няма страшно.
Виж целия пост
# 5
Отиди на лекар. Очевидно има някакъв проблем, като бременност е най-малко вероятната причина.
Peace

Или поне кажи кога си правила тестовете за бременност.
В 4 месец бебето може да почне да шава .
Най-малкото-направи си нов тест Peace
Виж целия пост
# 6
Ами отидох ама ме хвана страх и си тръгнах Sad мн се страхувам да не ми каже,че съм бременна,понеже не искам да съм самотна майка на 18 Sad не искам да си съсипвам живота от сега

и така мислиш ли, че реши проблема? А можеше още същата вечер да спиш спокойно.
Виж целия пост
# 7
Ами отидох ама ме хвана страх и си тръгнах Sad мн се страхувам да не ми каже,че съм бременна,понеже не искам да съм самотна майка на 18 Sad не искам да си съсипвам живота от сега
не бъди като щраус-да заровиш глава в пясъка не е решение.как така не искаш лекарят да ти каже че си бременна?по-добре ли е да незнаеш и да си траеш?хах.
и все пак,определено мисля,че не си бременна,поне съдейки по това,каквото споделяш.
сигурно имаш няккаъв хормонален проблем.иди на лекар,консултирай се..
успех
Виж целия пост
# 8
Ами първият тест го направих месец след като го правихме,а втория преди 1 месец.Ква е вероятността да не показва точно ???
Виж целия пост
# 9
Ами отидох ама ме хвана страх и си тръгнах Sad мн се страхувам да не ми каже,че съм бременна,понеже не искам да съм самотна майка на 18 Sad не искам да си съсипвам живота от сега
е като не искаш да го съсипваш защо не се пазите?Направи си кръвен тест.
Виж целия пост
# 10
Най- вероятно е някакво хормонално нарушение , така че върви на лекар и не се страхувай  Peace няма да е бременност, при мен много често се получава както и при теб , но разликата е в това , че аз исках бебче , но дълго не ставаше и като си правих тестове все оставах разочарована от резултата  Cry, докато един ден стана  Hug Страхът , който изпитваш няма да ти помогне , а просто губиш време  newsm78Събери сили и върви на преглед  Rolling Eyes Ще ти стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 11
Ами първият тест го направих месец след като го правихме,а втория преди 1 месец.Ква е вероятността да не показва точно ???
А откога се притесняваш дали си бременна?
Различни марки ли бяха тестовете?(не,че е от голямо значение)
Виж целия пост
# 12
Или на лекар или кръвен тест.


не искам да си съсипвам живота от сега
Майчинството не съсипва живота, променя го.
Най-вероятно не си бременна, тъй че, ако от това те е страх - спокойно отиди на лекар - няма страшно.
Peace
Виж целия пост
# 13
Ако отлагаш и си с нежелана бременност е по-зле.
По добре да се установи на време, а и ти ще си по-спокойна.
Успех Peace
Виж целия пост
# 14
Ами първият тест го направих месец след като го правихме,а втория преди 1 месец.Ква е вероятността да не показва точно ???
А откога се притесняваш дали си бременна?
Различни марки ли бяха тестовете?(не,че е от голямо значение)

Ами вече 4 месеца са минали.Все си мисля,че по нещо трябваше да си проличи.А и предните 2 месеца си ми идваше редовно,съвсем нормално.А тестовете бяха различни да Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия