Как ви свали мъжът до вас?

  • 7 205
  • 119
Използва ли някакви специални методи,жестове или вие бяхте активната страна?
Виж целия пост
# 1
Аз го свалих  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Опита всякакви начини. Добре, че е търпелив.
Виж целия пост
# 3
Аз си го свалих на един рожден ден Blush Ми харесах си го, кво да правя сега, ако бях чакала на него...я камилата, я камиларят Crossing Arms
Е, разбира се, той и до ден днешен дълбоко вярва, че ме е отстрелял и че е голям майстор, но....някои заблуди е по-здравословно да се поддържат Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Аз го свалих,защо ли ми трябваше. ooooh!
Виж целия пост
# 5
Трудно  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Със стъписващи дързост и нахалство.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Трудно. отне му бая време - от първи клас сме съученици. Той ме сваляше в 7-ми клас, аз него в 10-ти, в 11 бяхме гаджета, после пътят ни се раздели - и след 12 години - бум! Май стана взаимно, макар че той бе много активен
Виж целия пост
# 8
С една флейта.
Виж целия пост
# 9
Просто така.
Виж целия пост
# 10
Не ме е свалил той , а за него!Не ми харесва да съм жертвата ,предпочитам да съм на мястото на ловеца!  Laughing
Виж целия пост
# 11
Моят срамежливко от класа.Всеки ден почти се мъкнеше при мен на работа,пък никаква инициатива от негова страна. Crossing Arms

Стоях,търпях и не издържах най-накрая. Crossing Arms
Свалих го набързо,без да се мая много.Няма да си гледаме черните очи само,дето ги нямаме я..... Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Хихи....ние май се свалихме взаимно....
Ама преди това сме били много смешна картинка - нито аз правех нещо по въпроса, нито той  Laughing Добре, че имахме хора около нас, та поускориха нещата Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Каза ми: "Ето такава жена си търся!". Ами намери ме, сега не се оплаква, щото сам си ме пожела Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 14
С ляв прав Simple Smile
Ами той се въртеше около мен ама аз даже не разбрах, та братовчед ми ме светна, че ме харесвал. И бяхме на купон в един хотел на карандила, аз си пийнах, той си пийна, танци манци, ама той не се сеща да направи нещо, само ми говори и ми се усмихва. И накрая взе да вика на една друга там, принцесо ...., и аз го дръпнах, и май аз му скочих, не помня, накрая алкохола беше много  newsm78
Но на другия ден, на трезво, той вече си пое инициативата  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия