"За прашките и момичетата" или да носим ли изобщо бельо (но не по Стайнбек)

  • 32 670
  • 198
Здравейте,момичета! Simple Smile
Сигурно заглавието ще ви се стори по-интересно от съдържанието,но....да си дойда на думата!Вече става топло,лятото наближава и всички малко по малко сваляме по нещо от себе си.Кой дрехи,кой килограми  Wink , а някои и бельо.Температурите в Пловдив вече са доста височки ,а вчера си беше направо лято. Дъщеря ми се прибра от училище с една съученичка,седнаха в хола-кафенце,сокчета......обичайните тинейджърски приказки.(Тя е на 17 години).Момичето с нея се беше облякло  доста лятно - пола 1 педя,потниче,обувчици с висок ток.Нищо лошо , докато не започна да мята крак въз крак.И ....о,ужас  Embarassed ...."Първичен инстинкт" - прожекция на живо в хола ми!В първия момент помислих,че нещо не съм довидяла и тя все пак има прашки,но после взех да се съмнявам.И тъй като не съм от тези дето си мълчат директно й зададох въпроса - има ли бельо или не?!Отговорът беше повдигнати вежди,учуден поглед и още по-изненадан тон (явно от тъпият ми,  средновековен въпрос  newsm78) - НЕ!Аз обаче не се притесних от това ,че бях класифицирана сред изчезващите видове (разбирай динозаври  Simple Smile )и продължих разпита - защо ти,  мойто момиче , ходиш без бельо?!По надлежния ред ми беше обяснено , че прашките се носят през зимата,а през лятото било по-удобно без бельо - хем се проветряваш и ти държи по-хладно,хем и не переш ?!  newsm78 , а и било по-лесно при някои други действия!!!
Не знам за вас , аз обаче тук вече опулих очи - имам предвид последното!Не съм задръстена или с някакви закостенели разбирания,но я ми кажете вие (ако имате мнение по въпроса) - толкова ли съм изостанала от тенденциите,че не съм забелязала кога е минала модата на бельото?И изобщо до колко е хигиенично да се носят прашки със супер къса пола и когато седнеш на стола катер....та ти се запознава отблизо с материята , от която е изработен и обитателите върху нея?!Всъщност , мислите ли ,че трябва да се ходи без бельо?  newsm78
Виж целия пост
# 1
да ти кажа позамислих се...

аз прашки не нося. гинекологът ми ми препоръча да се откажа от тях  Peace
без бельо не ходя, струва ми се нехигиенично, особено като сядам по заведения.
за спестяване на прането  Shocked, измислили са пералнята по дяволите Wink

 
Цитат
било по-лесно при някои други действия!!!
просто нямам коментар  ooooh! ooooh!

поговори с дъщеря си, може би тя ще успее да ти обясни по-добре мотивацията им да не носят бельо.
Виж целия пост
# 2
Абе без прашки и без пола е най-фьешън мен ако питаш.....
Боже, явно аз съм вид от преди динозврите още....то сигурно днешната младеж не различава бикините от кюлоти... ooooh!
Виж целия пост
# 3
...И после опашка от млади отворени мадамки пред гинекологичния...
Гнусно и нехигиенично  Sick, вече ще си слагам вестник на стола в заведенията, нищо че съм с бельо и дънки..
Виж целия пост
# 4
Боже, боже ooooh! от днешните млади нищо не става......  Laughing
Тази пикла ще да е чула нещо някъде, може би от уважаван от нея "авторитет" и като папагал е решила да следва модните тенденции и да не изглежда назадничава.
Майка и дали знае как се подвизава из улиците и какви съображения изказва, а?
Виж целия пост
# 5
Това е отвратително просто.Тия деца съвсем му отпуснаха края айде без сутиен както и да е ама и без гащи  Shocked това вече е наистина гнусно.
Виж целия пост
# 6
трябва да ти кажа, че съм потресена толкова колкото и тебе след като прочетох това което си написала.. чудя се щом моите разбирания не са такива а не съм много по-голяма от дъщеря ти... то поколенията след нас на какво ще заприличат...
споко не си от изчезващите видове....  Peace
Виж целия пост
# 7
По принцип нося бельо и то само прашки.Макар да са с миниатюрни размери и понякога даже символични,се чувствам по-комфортно да съм с тях,отколкото без тях.Но понякога,когато искам да внеса нотка на разнообразие с гаджето,ги махам.Признавам си!Действа невероятно...освежаващо на двама ни! luvbed
Виж целия пост
# 8
Не ме скандализира. Първичен инстинкт - стар филм.

Да си седнеш направо на катер....та не ми се вижда хигиенично, но това е само ако си с една педя пола. Ако си с панталон или дълга пола не виждам проблем.

Да се ходи без бельо е удобно, а децата експериментират.

Виж за спестяване от пране  Confused
Виж целия пост
# 9
поговори с дъщеря си, може би тя ще успее да ти обясни по-добре мотивацията им да не носят бельо.


Поговорих още вчера!Тя носи бельо,но на някои от техния клас им било по-интересно така?! newsm78Както и имало желаещи да работят най-старата професия!  Shocked Ако не го и правят вече? Между другото дъщеря ми учи в елитна езикова гимназия и аз предполагах , че все пак там децата ще са по-амбициозни?!   #Crazy
Виж целия пост
# 10
Признавам си!Действа невероятно...освежаващо на двама ни! luvbed

Това с освежаващото ми напомня на една пародия на реклама на Ментос (the pussy mint)..  Whistling
Виж целия пост
# 11
Не ме скандализира. Първичен инстинкт - стар филм.

Да си седнеш направо на катер....та не ми се вижда хигиенично, но това е само ако си с една педя пола. Ако си с панталон или дълга пола не виждам проблем.

Да се ходи без бельо е удобно, а децата експериментират.

Виж за спестяване от пране  Confused

Имах предвид точно такава пола,но не мисля ,че 17 годишно момиче трябва да ходи на училище по този начин!Има си място и моменти ,когато ако искаш може да експериментираш!
Виж целия пост
# 12
Признавам си!Действа невероятно...освежаващо на двама ни! luvbed

Това с освежаващото ми напомня на една пародия на реклама на Ментос (the pussy mint)..  Whistling


Добра идея за реклама!Но в някой по-късен час. Joy
Виж целия пост
# 13
По принцип нося бельо и то само прашки.Макар да са с миниатюрни размери и понякога даже символични,се чувствам по-комфортно да съм с тях,отколкото без тях.Но понякога,когато искам да внеса нотка на разнообразие с гаджето,ги махам.Признавам си!Действа невероятно...освежаващо на двама ни! luvbed


 bubina , може би е освежаващо да посрещнеш гаджето си на вечеря без прашки,но след мазния,дървен стол в кръчмата ще ти трябва май освежител за катер.....та?!
Виж целия пост
# 14
Е, междучасията не са големи, все пак.
Ако решат да ударят по един тек някъде,
няма да губят време в борба с гащите, я.
Що се отнася до дънките, носят се без бельо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия