Довечера е пълнолуние

  • 2 051
  • 40
Започва в 23:18.Успех на тези,които ще го правят.До сега винаги съм се проваляла,но вече няма за кога да отлагам.
Виж целия пост
# 1
Този път ще пропусна че сме на годишнина. Мисля обаче да направя едно 24 часово гладуване от утре вечер като компенсация. newsm12
Виж целия пост
# 2
Аз отново съм на линия, дано да има повечко ентусиасти! Подкрепата си е подкрепа и много ми помага Wink
Виж целия пост
# 3
Аз също ще опитам. Миналият път ми беше за първи път и успях, затова ще се пробвам. Вярно е, че когато не си сам е по-лесно. Успех на всички!
Виж целия пост
# 4
И аз може да се включа....ползвам го за повод да се наливам цял ден с фрешчета Laughing
Виж целия пост
# 5
И аз се включвам! newsm26
Виж целия пост
# 6
И аз съм с вас , момичета !
Аз и днес съм само на течности , защото съм чувала , че при пълнолуние е добре и предишния ден да се гладува Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Пишете ме и  мен, аз и днес сьм само на плодове, като за подготовка.
Виж целия пост
# 8
И аз съм с вас , момичета !
Аз и днес съм само на течности , защото съм чувала , че при пълнолуние е добре и предишния ден да се гладува Simple Smile
Извини ме ама ти къде се набута барабар Петко с мъжете с твоите 20 кг Naughty
Виж целия пост
# 9
И аz съм с вас, момичета.
Даже почнах от днес, щото zнаех датата (23ти) ама не zнаех часа, че не си бях последните няколко дни в къщи. (бяхме на вила сред природата, беz ТВ, па камо ли комп.  Heart Eyes) на това отгоре в последната седмица хапвах висококалорично и ВВъгл. и сега не смея да стъпя на кантара. ( а пък на вилата с тоя чист въzдух какъв апетит ми се отвори...). Усещам по дънките обаче, че съм мин. 2 кила нагоре  ooooh!
Виж целия пост
# 10
И аз ще се включа.
Току що си хапнах много стабилно, да издържа Wink
Виж целия пост
# 11
И аз ще опитам Laughing никога не съм успявала да гладувам да вим сега  Wink
Виж целия пост
# 12
Бройте ме и мен!! Само се чудя, ако не е пълнолуние, и си гладуваш 24 часа, няма ли пак да свалиш килограм  Thinking Както и да е, звучи ми по-мистично като е пълнолуние, дано ми е стимул да издържа  Laughing
Виж целия пост
# 13
И аз съм с вас. Дано успея Praynig
Виж целия пост
# 14
И аз се включвам в групата:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия