Моля ви дайте ми съвет

  • 547
  • 3
Здравейте момичета!Аз съм на 28год.Много съм отчаяна и бих искала да ми дадете съвет не мога да забременея от близо 3год.Посетила съм десетки лекари правих си всички хормонални изследвания,които бяха добри.Януари месец си правих кръвен тест за хламидия и първият беше малко преди границата ,а вторият беше положителен,заради което си направих лапароскопия.Действително имаше много сраствания,но докторът каза ,че след отстраняването им тръбите ми са пропуснали контрастно вещество.Овулацията също имам проверих я предния месец след като докторът ми каза,че има фоликул и си взех тестове за овулация,два дни бяха положителни.Единствения проблем ми е раничка ,която така и не мога да изгоря втори месец защото трябва чиста микробиология ,а, при мен се редуват ту гъбички ту стрептококи вече ще полудея не мога да си направя дори цветна снимка за да видя след операцията дали всичко е наред един вид контролна снимка.Моля ви ако някой по някъкъв начин е премахнал тези гадинки кажете ми как?Какви ли лекарства не пих вече не издържам просто не мога да продължа толкова далече ми се струва мечтата ми да си имаме детенце.Ако има някои който е преживял тези неща пишете ми и ми дайте съвет.Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Здравей, мила, за стрептококите ще ти кажа аз какво направих. Първо да споделя, че като ги лепнах тези гадинки и станах хронични, появяват си ей така изведнъж, безсимптомно и на контролна микробиология ги хващаме, иначе няма как, нямам течение, нямам оплаквания. Изпих толкова много антибиотици, че в антибиограмата ми вече останаха само венозните, направо щях да лудна. Тогава една педиатърка ми препоръча стрептококцинум, хомеопатично е, в аптеката, от която го купих, ми казаха че стандартно се пие 3 пъти по 5 зрънца, не бяха много запознати, но аз бях издивяла буквално и реших да рискувам. Прочетох в нета че трябва да се пие малко по продължително, за да има ефект и си реших сама 3 седмици. Рискувах и спечелих, за първи път след това видях чиста микробиология. Ако решиш пробвай по този начин и ти. Иначе гъбичките предполагам ги получаваш от пиенето на силни антибиотици за стрептококите. Тук момичетата са ми давали съвет да си засиля имунната система, също помага за възстановяване на нормалната влагалищна среда. Ще ги пребориш, сигурна  стм, не се отчайвай. Иначе за проблема с това че бебето не става толкова време вече, предполагам и другите момичета ще те посъветват да се обътнеш към център за репродуктивно здраве. Успех, стискам палци! Сигурна съм че ние всички ще успеем да постигнем целта си!  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Аз не разбрах излекувахте ли хламидията?
А спермограма при партньора правили ли сте?
Пишеш, че имаш раничка – тя сама по себе си не може да е причина за незабременване. ПАП как е?
Виж целия пост
# 3
Правихме и спермограма резултатите са добри.За хламидията пихме антибиотици и аз и мъжа ми-вибрамицин, азитрокс.По принцип посещавах д-р Владимиров при него правихме всички изследвания. Той ме насочи към друг за лапарото И за момента изчаквам да направя при него цветната снимка защото той знае най добре какво ми е положението.Последният път не можеше да ми вземат намазка за хламидията понеже часът ми беше късно и нямаше как да се занесе секретът веднага за изследване пък аз предпочетох да е с намазка понеже по добре се вижда резултатът отколкото кръвния тест поне така съм чувала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия