Шум в ухото

  • 846
  • 2
Здравейте! От около една седмица , предимно вечер и сутрин когато е тихо имам постоянен шум в дясното ухо( то ми е и с намален слух- не чувам ниските честоти). Ходих на отоневролог , който ми каза ,че шумът може да намалее но не и да престане. Даде ми съдоразширяващи и витамини- като се порових в Интернет видях, че доста хора с този проблем са ги пили без ефект. Дайте идеи как да се отърва от този шум,  че вече ще полудея.
Виж целия пост
# 1
Пробвала ли си "селеногин"?

http://www.unicoms.bg/?id=7&cid=30&pid=80&ln=bg
Виж целия пост
# 2
Аз имам същия проблем, но от повече от 2 години. Пила съм селеногин, но той облекчава временно симптомите, тоест докато го пих шума намаля значително но не изчезна. Мисля че се е получил от шиповете ми, имам шипове на вратните прешлени точно...  Thinking

Би трябвало ако се постигне по някакъв начин едно по-добро оросяване на слуховия нерв, такъв шум да изчезне или поне намалее, така си мисля.... newsm78 но просто не знам как се постига по-доброто оросяване  Wink Естествено докато се постигне това, трябва да се поддържа нерва все пак, щото той се уврежда ако прекалено дълго време е притиснат /а то шума е от притискането на нерва/

Ако нещо откриеш ти, ще следя с интерес темата ти. Успех  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия