Странно разстройство?

  • 1 315
  • 5
Едно гълъбче ми каза за проблем с така наречената "питейна" вода в София.
Интересно ми е да споделите: в близкия, примерно месец, някой дали е имал, особено при децата, необяснима диария, болки в стомаха?
Разбира се - отнася се за хора, които пият вода от чешмата, инцидентно или постоянно.
У дома пием изворна и минерална. Но не рядко детето пие чешмяна и в къщи, а и особено в училище.
Преди около 20 дена имаше канско разстройство с болки в стоамаха, което не можех да си обясня - нямаше връзка с храна, нямаше връзка с настинка, не беше някой си вирус - беше общо здрав, но с разстройство, което упорито се появяваше пак и пак. Винаги, когато е имал здравословен проблем си е имало ясна причина, в този случай беше доста странно.
Вчера разбрах, че има някакъв си проблем с водата и за мен това е единственото обяснение.
Виж целия пост
# 1
Водата е наистина ужасна от доста време насам. Вчера измивам чиниите ,слагам ги на стелажа,след около час вземам една да сложа вече приготвеното ядене и като погледнах-всичко що бях измила преди малко беше пожълтяло ,а където се бяха задържали капки вода беше едно такова ръждиво....а видимо нищо и нямаше на водата...Замислих се ,че готвя с "питейна" вода и всичко това макар и преварено няма къде да отиде освен в нашите стомаси....Иначе пием само минерална и му нося шише  с такава вода и в градината .
Виж целия пост
# 2
Ние пием основно чешмяна вода и нямаме никакви проблеми засега.
Това с ръждивата вода е въпрос на стари щрангове. Сменете си щранговете и няма да ви е оранжева Wink
Виж целия пост
# 3
И ние пием основно чешмяна вода и не сме имали такива проблеми.Може би все пак се касае за някоя вирусна инфекция.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите, информацията е полезна. Надявам се още хора да се включат.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И ние пием предимно вода от чешмата, няма такъв проблем. Но  да отбележа , че всички щрангове и тръби във входа са нови, което е от голямо значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия