забелиха ни пишлето.с какво да мажа?

  • 931
  • 5
в4ера на консултацията педиатърката уж само искаше да ми покаже как да забелвам пишлето на сина ми,а направо го е цепнала на 4 места.кожата е като рязана дълбоко с нож на 4 места,те4е и кръв.глави4ката се вижда ве4е,а досега никак не се виждаше.снощи цяла нощ пищя,днес май не го боли,но е пак крив,отдавам го и на ваксината и на снощното пищене и неспане.
въпроса ми е с какво да мажа,промивам с лайка и смрадлика.
Виж целия пост
# 1
Доколкото си спомням след тази процедура мазахме с дефламол.
Виж целия пост
# 2
Ние, ходихме при хирург тъй като при нас започна да се събира смегма.След манипулацията веднага го намазаха с лидокаин.Доктора ни препоръча само промивки, без никакво мазане на каквито и да е мехлеми.Възстанови се много бързо.
Но при Вас, след като има ранички може би е по-добре да се консултирате с хирург или уролог.
Виж целия пост
# 3
И ние мазахме с Дефламол.
Виж целия пост
# 4
Мазахме с дефламол и гентамицин. Редувахме ги двете кремчета, но имаше леко възпаление преди процедурата. Отвреме навреме промивки със смрадлика. Възможно е малкия да го боли като пишка и дори да не може да се изпиша, тогава помага да се потопи във ваничка с топла вода. Важно е кожичката да не залепне повторно, и добре да се почиства мястото. Дано бързо преборите проблема.
Виж целия пост
# 5
Мариана, писах и в другата тема - промивки с калиев перманганат или смрадлика, за мазане - Немибацин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия