Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№7

  • 16 763
  • 293
Добре дошли в тема номер 7 !!!!!!!
Това число на мен ми донесе късмет и пожелавам в тази тема да се случат само хубави неща


Благодаря на Мая Hug,че изтърпя нашето "безобразие" Wink

НАШИТЕ СТАРИ ТЕМИ:
Деца с очни проблеми:
1,2,3,4,5,6


Клуб на родителите на деца с очни проблеми:
1,2,3,4, 5,6


Заповядайте в нашата нова и още по късметлийска Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
ООоооооооооооооооооооооо, един път и бабетката да бъде първа  newsm44
На всички мами и дечица пожелавам здраве и късмет  Peace
Виж целия пост
# 2
Добре дошли, Цвети и Вики  Hug
Радвам се, че се върнахте, че тука беше настанал хаос, щом и аз пропих  Joy
Само здраве да има в тази и следващите теми  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 3
Айде и аз да се цопна в новата темичка и да кажа колко много се радвам за Викито. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Включ  Hug
Виж целия пост
# 5
Добро утро!
Слънчев и прекрасен ден на всички.
Нели, с теб сме мила. Hug
Как е Вики на родна земя?
Днес ще се фризирам, после на "зъбар" ,детенце на УНГ , пак.
Натоварен ден, обичам така. Hug
Виж целия пост
# 6
Първо добре дошли!   bouquet  bouquet  bouquet Само нови и нови успехи ви желая!  Hug Hug Hug

Нели имаш палци и от мен!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 7
с аз съм тук  Crazy
Виж целия пост
# 8
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН

ЧИСЛОТО 7 Е БОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО И ВЯРВАМ ЧЕ ЩЕ ДОНЕСЕ КЪСМЕТ
НА ВСИЧКИ!!!

Нели и аз стискам палци, малко неразбрах за какво точно става
въпрос, но ти желая успех...

Виж целия пост
# 9
един път и бабетката да бъде първа  newsm44
Crossing Armsпък аз съм девета Joy
ама важното е че съм в клуба Hug с такива мили хора  bouquet
Пожелавам само хубави новини в тази тема Hug
Виж целия пост
# 10
Малееее, аз се чудя защо тази нощ сънувах че съм на зъболекар  ooooh! Тя сватята била. Без майтап! Време ми е и аз да отида, че откакто се е родил Терко не съм стъпвала  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Как е Вики на родна земя?

Супер доволна е даже бяхме в нашия парк ,нищо че багажа още е в куфара ooooh! Joy

Радвам се, че се върнахте, че тука беше настанал хаос, щом и аз пропих  Joy

И теб ли те развалиха....... ooooh!
Опасна е компанията тук ей Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
И теб ли те развалиха....... ooooh!
а развалили сме я Naughtyне е вярно,тя пие само млекце Misc Baby Bottleче и на нас предлага Joy
Виж целия пост
# 13
Вики и мама, поздравявам ви за огромния успех! Най-хубавото е, че тенденцията за напред е възможно най-благоприятната! Ина, възхищавам ти се, ти наистина си пример за борбена майка и доказателство за това, че борбата за здравето на увредените ни деца има смисъл. Дори и при първоначално неблагоприятни прогнози. Много се радвам за вас!
Искам да се представя на другите майчици. Те не ме познават, но аз редовно чета форума и ги познавам всички. Радвам се на щурата бабет, защото и аз имам две внучета, по-малкото от които се роди с очна аномалия. Тогава се свързах с мама на Вики и съм и благодарна за информацията, която ни беше толкова необходима. Успех на всички!
Виж целия пост
# 14
Вики и мама, поздравявам ви за огромния успех! Най-хубавото е, че тенденцията за напред е възможно най-благоприятната! Ина, възхищавам ти се, ти наистина си пример за борбена майка и доказателство за това, че борбата за здравето на увредените ни деца има смисъл. Дори и при първоначално неблагоприятни прогнози. Много се радвам за вас!
Искам да се представя на другите майчици. Те не ме познават, но аз редовно чета форума и ги познавам всички. Радвам се на щурата бабет, защото и аз имам две внучета, по-малкото от които се роди с очна аномалия. Тогава се свързах с мама на Вики и съм и благодарна за информацията, която ни беше толкова необходима. Успех на всички!
Здрасти Hug
Какво стана в Морфилд,разкажи моля те Praynig
Как е Наталка Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия