Спирала за дълги мигли

  • 885
  • 12
Коя ще ми препоръчате?
Да придава дължина и обем едновременно е за предпочитане.
Виж целия пост
# 1
Зависи до колко пари!  Rolling Eyes За 12 лв. бих ти препоръчала Уондърлаш-а на Орифлейм, прави с миглите ми това, което и един Ланком на далеч по-висока цена.  Flutter
Не съм дистрибутор на Орифлейм, да добавя!!! Препоръката ми няма за цел реклама!!!
Виж целия пост
# 2
Зависи от ценовия диапазон, но от средния клас бих препоръчала Лореал-Лаш Архитект.
Прави дълги, извити мигли. По-скоро "кукленски", защото е по-течна консистенцията Peace
Виж целия пост
# 3
Maxi Frange на Bourjois с две ръце, а и
Зависи от ценовия диапазон, но от средния клас бих препоръчала Лореал-Лаш Архитект.
Виж целия пост
# 4
И аз бих препоръчала Лореал  Peace
Виж целия пост
# 5
Лореал-Телескопик  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз бих препоръчала Лореал  Peace
Коя точно на Лореал имаш предвид, имат доста видове
Виж целия пост
# 7
Зависи до колко пари!  Rolling Eyes За 12 лв. бих ти препоръчала Уондърлаш-а на Орифлейм, прави с миглите ми това, което и един Ланком на далеч по-висока цена.  Flutter
Не съм дистрибутор на Орифлейм, да добавя!!! Препоръката ми няма за цел реклама!!!
Точно се чудех дали следващата ми спирала да не е точно тази на Орифлейм Simple Smile Имам добри спомени за някои от спиралите им. Peace
Виж целия пост
# 8
Телескопик newsm11
Виж целия пост
# 9
Зависи от твоите мигли, отиваш и пробваш. Аз съм ползвала най-различни от различен ценови клас, като най-недоволна съм от Диор Шоу и от една на Ив Сен Лоран беше ужасна, тази Лаш Аркитект също не ми хареса, така се ронеше. Доволна съм от най-простите спирали на Буржоа, миглите ми стават огромни Wink А тази която рекламират Мастърпийс ли беше newsm78, някой има ли отзиви от нея?
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от предишния Мастърпийс, този новия не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 11
L`Oreal carbon gloss Архитект  e  без съмнение много добра!
Виж целия пост
# 12
Има вече съвсем същата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272097.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия