УМРЯЛА КОТКА В ПЯСЪЧНИКА

  • 4 942
  • 80
Бих искала да споделя какво ми се случи тази сутрин.Водя детето в градинката срещу Спортната палата в София.Всеки ден сме там и всеки ден тя си играе в пясъчника,който между другото е единствения в този район.След малко идва една от майките и води човек от "Чистота".Докъто разбера какво става той измъкна заровена котка.Не ме питайте как се почувствах в този момент.Само съм благодарна,че днес не бяхме влизали още в пясъчника,но жената ми каза,че още онзи ден е била там,а нали вчера валя и чак днес я махат.А онзи ден дъщеря ми играеше почти до мястото,където я изровиха #Crazy.Просто съм меко казано потресена.Не стига,че си пускат животните да се изхождат в пясъка,а сега започнаха и да ги погребват там #Cussing out.Чудно ми е само,кой ще каже на майкита след мен какво е имало там.Аз поне станах свидетел,за щастие.Не знам този пясък как ще се изчисти от тези зарази сега?Дано във форума има майки от този район,да прочетат и да не си пускат децата там.
Виж целия пост
# 1
 Sick    censored !!
Виж целия пост
# 2
Лепни една бележка.  newsm78
Виж целия пост
# 3
и без умряла котка си е достатъчна мръсотия .....  Sick Sick
Виж целия пост
# 4
Ужас добре че някое дете не я е намерило първо. Sick
Виж целия пост
# 5
Никога няма да пусна детето ми да се рови в градински пясъчници,където се изхождат вероятно котките,ако щете ме упрекнете  Naughty ,но предпочитам по-чисти места,където може да си играе  Peace
Виж целия пост
# 6
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.
Виж целия пост
# 7
Ужас добре че някое дете не я е намерило първо. Sick

Бе то не се знае.  Confused
Виж целия пост
# 8
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.

О, значи е ОК да заровя любимата си баба на плажа?
Виж целия пост
# 9
Реза сцепи мрака направо.. Joy
Виж целия пост
# 10
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.

О, значи е ОК да заровя любимата си баба на плажа?
Ако си на 7 сигурно ще ти се стори добра идея.
Виж целия пост
# 11
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.

О, значи е ОК да заровя любимата си баба на плажа?
Ако си на 7 сигурно ще ти се стори добра идея.
За котката или за бабата?
Виж целия пост
# 12
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.

О, значи е ОК да заровя любимата си баба на плажа?
Ако си на 7 сигурно ще ти се стори добра идея.
Съмнявам се,че на 7 ще вземеш умрялата си котка и без вашите да знаят ще я закопаеш където играят деца.Нещо нереално ми се струва.ЖАВЕ,не знам дали имаш деца,но не ти пожелавам твоето да изрови с лопатката труп.
Виж целия пост
# 13
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.
Аз пък си помислих,че някое по-яко детенце я е утрепало Joy
Сори за черния хумор,ама не можах да се вуздържа. Иначе,представям си какъв ужас е Shocked
Виж целия пост
# 14
Сигурно някое детенце си е заровило там любимата котка, защото му е било любимо място за игра или пък не се е сетило за по-подходящо място. Веднага направихте страшна драма - случват се такива неща.

О, значи е ОК да заровя любимата си баба на плажа?
Ако си на 7 сигурно ще ти се стори добра идея.
Съмнявам се,че на 7 ще вземеш умрялата си котка и без вашите да знаят ще я закопаеш където играят деца.Нещо нереално ми се струва.ЖАВЕ,не знам дали имаш деца,но не ти пожелавам твоето да изрови с лопатката труп.
зайо-байо не се впрягай толкова.Аз имам спомен от детските си години как другарчетата ми си подхвърляха една умряла гугутка на пързалката, а също имам спомен как разнасяхме една умряла мишка сума ти време из квартала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия