Бременност и псорязис

  • 989
  • 2
Zdraveite s psorqzis sam ot 7 godini strahuvam se da zabremeneq za da ne dovede tova do obostrqne na zabolqvaneto pritesnqvam se i za deteto kakva e veroqtnostta da go nasledi v na6eto semeistvo baba mi e bolna. Bihte li spodelili mneniq?! Blagodarq!
Виж целия пост
# 1
Здравей, имам псориазис от много години.Дъщеря ми е на 12 и няма такова заболяване. В момента съм брменна с второ и за мое учудване част от петната се скриха.
Всяка година провеждам поддържаща терапия PUVA терапия. Потърси в интернет - има много информация. Тя ме поддържа в добро състояние. Петната се скриват и за около година са спокойни на 90 %, после отново излизиат - съответно нова терапия. Терапията не е много скъпа, и не е вредна, ако се прави под контрола на добър лекар. Така, че успех! Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей,
имам същото заболяване от 17години. по време на бремеността ми нямах плаки /петна/. Чувствах се добре. Детето също е здраво. Вероятността детето да се разболее, ако и двамата родители са болни е 75% /проф. Ботьо Петков, ако си спомян правилно/. Вярвам, че ако спазваш подходящ хранителен режим, всичко ще е ОК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия