Гингивит при 2г дете

  • 1 712
  • 4
Здравейте!На дъщеря ми вероятно от вируса,който изкара и се подуха венците,джипито каза гингивит и ни изписа дектарин.Сещате ли се за нещо друго,което може да и помогне,това за мен е слабо.
Виж целия пост
# 1
Дектарин?Това не е ли за гъбички? Детенцето е малко иначе има подходящи пасти и води.Знам, че се продават и гелове, с които се мажат венците при гингивит.Аз съм ползвала, но забравих името му.Друг вариант е да жабури лайка или смрадлика, така поне и да глътне няма да опасно Peace
 Hug
Виж целия пост
# 2
Днес бяхме на преглед,оказа се,че сме по зле,има остър гингивит и ни изписа дентинокс гел,което не мисля,че ще помогне и корсодил с който да и мажа с тампонче венците.после ни прати на детски зъболекар,който я намаза с гранофорин и ни изписа лайка и кислородна вода.утре пак ще я водя да видим дали ще има подобрение.луднах вече,от една седмица не сме спали нормално Tired
Виж целия пост
# 3
милите CryСигурно е доста неприятно.
КорсодилЪт е добро гелче, а за лайката знам , че успокоява.Дано се подобрите до утре, защото предполагам ако няма подобрение ще ви включат антибиотик Sad
пиши как сте Hug
Виж целия пост
# 4
милите CryСигурно е доста неприятно.
КорсодилЪт е добро гелче, а за лайката знам , че успокоява.Дано се подобрите до утре, защото предполагам ако няма подобрение ще ви включат антибиотик Sad
пиши как сте Hug

На Криси и изписаха Клацид антибиотик,който заъболераката ми каза,че бил доста силен и даже се учуди,че лекарката ни го е изписала.Тя ни го изписа заради ангината.Ще го пие 9 дни.Иначе зъболекарката ми отсипа гранофорин с който да я мажа,вече го нямало в аптеките...Каза,че има съвсем леко подобрение Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия