Към ползващите БТК ADSL - ЗА или ПРОТИВ?

  • 6 671
  • 102
Чудя се дали да се абонирам за новите тарифи, но чета доста негативни мнения в интернет. Да речем, че пишат основно недоволни потребители, като доволните нямат причина и... затова реших да питам тук. А и основно ме влече че можеш да ползваш WI-FI за някаква допълнителна смешна сумичка на месец.
Виж целия пост
# 1
Зависи откъде си. Извън София (и може би Пловдив и Варна), те са най-добрият вариант.
Поне в нашето село е така. Особено сега, когато свалиха и цените...  Wink Ползваме и WI-FI-устройството, но като рутер и с кабелна връзка. Могат да се свържат до 4 компютъра на него.
Виж целия пост
# 2
Зависи за какво ще го използваш?Около 90% от това , което правя в Интернет е да свалям филми , така че мен не ме устройва!За всичко останало скоростта ми не е по-различна от тази на  БТК ADSL!  oops , аз май не трябваше да отговарям , защото не съм от ползващите!
Виж целия пост
# 3
ползвам, доволен съм.
Виж целия пост
# 4
Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 5
ЗА  Peace
Виж целия пост
# 6
3 години бяхме при тях и бяхме  доволни.Сега не сме понеже на мястото където живеем в момента няма домашен телефон а само заради нас не им се копае Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
С две ръце съм "за". Ползваме от самото му начало във Варна - лятото на 2004та, няма по-надежден интернет!  Peace Работех доскоро от нас и ми трябваше сигурен доставчик,прекъсвал ми е точно 2 пъти за по половин час  Peace
Виж целия пост
# 8
Абе само аз ли имам проблеми с БТК. Периодично нямаме нет, поне по веднъж на две седмици ми се налага да им звъня. В работата е същото положение...аз лично не съм доволна, но като гледам май има и такива.
Вкъщи за жалост това е единствената опция. Кабели не мога да прокарвам, защото ако го направя след това ще ми трябва основен ремонт. Така че за момента се задоволявам и с това, но определено според мен услугата не отговаря на цената. Както казах постоянно има някакъв проблеми, поне при мен. От 2 години съм им абонат...за това време смених три модема.
Виж целия пост
# 9
dororti, от модема е  Confusedвсичките ни познати с по-нови модеми са така  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Вече 1 година сме им абонати и сме доволни.Прекъсна веднъж-след нова година за няколко часа.Други проблеми не сме имали  Peace
Виж целия пост
# 11
С две ръце съм "за". Ползваме от самото му начало във Варна - лятото на 2004та, няма по-надежден интернет!  Peace Работех доскоро от нас и ми трябваше сигурен доставчик,прекъсвал ми е точно 2 пъти за по половин час  Peace
И аз съм абонат от тогава и съм много доволна. Днес даже си увеличих скоростта на 12 МБита..казаха, че са гарантирани 9- Берекет версин за 30 лева викам аз!
Нито ми забива, нито ми е спирал. Родих се с тях на фона на кабеларките във Варна.
Виж целия пост
# 12
Аз съм абонат от една година и до сега съм нямала проблеми  Peace
Виж целия пост
# 13
Днес даже си увеличих скоростта на 12 МБита..казаха, че са гарантирани 9- Берекет версин за 30 лева викам аз!


Що 30? Не е ли за 25 лв., отделно наемът за модема?  newsm78
Виж целия пост
# 14
Днес даже си увеличих скоростта на 12 МБита..казаха, че са гарантирани 9- Берекет версин за 30 лева викам аз!


Що 30? Не е ли за 25 лв., отделно наемът за модема?  newsm78
25, но си мисля,че е без ДДС. Може и да греша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия