Моля, препоръчайте ми детски пантофи

  • 3 529
  • 16
Моля, препоръчайте ми детски пантофи, в който краката да не се потят. Всеки ден като взема дъщеря ми от детската градина и й пипна краката са мокри и студени  Shocked Не мога да уцеля пантофи, с който да нямам подобен проблем.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от тези на КиК .
Виж целия пост
# 2
На такива все още не попадала  Sad, ще следя темата. Последно му купих на КиК /сините с футболните топки/, грознички са но това беше най-доброто за сезона, което намерих по магазините миналия месец. Може би трябва да търсим по-отворени тип "сандал".
Виж целия пост
# 3
Zetpol полски са
Виж целия пост
# 4
Вчера купих БЕКО, летния модел, с лепка и ортопедична подметка. Не му запаряват крачето.
Виж целия пост
# 5
Ние сме със Зетпол в градината и КК вкъщи.Доволна съм и от двата,но Зетпол смятам да купувам за в бъдеще.
Виж целия пост
# 6
И ние от 2мес сме с полските. Преди това  носихме Беко, но определено тези си заслужават парите.
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите   bouquet
Тези Зетпол и Беко от къде ги купувате?
Виж целия пост
# 8
И ние имаме същия проблем. Купих и платненки на BART. Смятах, че съм си разрешила проблема, но уви. Имаме и от КК, но същата работа. Постоянно сме с мокри чорапки. Може би се дължи на времето. С нетърпение чакам сезона на сандалите.
Виж целия пост
# 9
Може би се дължи на времето.
Няма нищо общо с времето.въпрос на качество Peace Аз ги купувам он-лайн от Кикиморско царство
Виж целия пост
# 10
И аз ги поръчах от там току що  Party Дано да си реша проблема.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
не са евтини,но със сигурност няма да съжаляваш Laughing
Виж целия пост
# 12
Какво значение има цената в този случай, като аз отново ги давам за лекарства (даже и повече излиза). И 100 лв. да струват като знам, че краката са сухи и няма да изтива  Crossing Arms
Иначе в къщи съм решила проблема - ходи с терлички, но в градината не става с тях  Laughing
Виж целия пост
# 13
Да кажа и аз - Зетпол страхотни са! Не погледнах от кой квартал си, но аз ги купувам от Силвър центъра в Люлин. Има ги и в едно магазинче на пазара в Люлин! Откакто малкия проходи само тях ползвам като расте само номера ми Grinning Случайно попаднах на тях и съм изключително доволна и за нищо не ги сменям, а и хич не са скъпи!
Виж целия пост
# 14
Да кажа и аз - Зетпол страхотни са! Не погледнах от кой квартал си, но аз ги купувам от Силвър центъра в Люлин. Има ги и в едно магазинче на пазара в Люлин!

Би ли казала кое е магазинчето в Люлин?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия