Ламперия в коридора-модерно или не?

  • 22 047
  • 30
Здравейте!
Правим цялостен ремонт на стар апартамент и се чудя ламперията в коридора да я махна ли или да остане.Как мислите?Като гледам снимки вече не виждам хората да си слагат ламперии.Май е старомодно да стоя с нея???
Виж целия пост
# 1
Махни я, щом е стар апартамента вероятно вече е захабена, а и според мен допълнително стеснява помещението. И май вече наистина е демоде.
Виж целия пост
# 2
Махни я!  Peace
Виж целия пост
# 3
И аз така мисля но "някой хора" са на друго мнение no
Виж целия пост
# 4
Повреди я уж без да искаш и после ... newsm75Laughing
Виж целия пост
# 5
добра идея newsm44
Виж целия пост
# 6
Повреди я уж без да искаш и после ... newsm75Laughing

Точно това ми беше на устата  Mr. Green и ние имаме сега в апартамента ама ще се махаме та не и обръяам внимание  Peace
Една приятелка така я дразнеше една картина, а мъж и беше много протв да се махне и така един ден си седя с/у картината и мислила как да го удеби и накрая и фраснала с една топка за корт и картината на нищо  Mr. Green и така я махнаха   Peace
Виж целия пост
# 7
И у нас коридора е с ламперия и страшно ме дразни,но догодина ще се местим и се примирявам.Ако правиш цялостен ремонт-МАХНИ Я. pironi
Виж целия пост
# 8
Махай я!И нашият коридор е стакава ламперия от преди 30 години,направо не можем да я търпим с мъжа ми и ще я махаме.Макар ,че е светла на цвят някак си смалява помещението и като е една таква оръфана вече и с променен цвят ,хич и не искам и да я гледам почвече.Чакам с нетърпение да започнем ремонта, Wink
Виж целия пост
# 9
Много гадно нещо е ламперията, "затваря" помещението и затъмнява. Ако има възможност, по-добре без нея.
Виж целия пост
# 10
Нашата я махнахме и коридора стана изведнъж по-широк, по-светъл и изглежда по-просторен. Така че и моят съвет е да я махате.
Виж целия пост
# 11
Махни я. Много са тежки. Не са хигиенични, обикновено зад лампериите е развъдник на буболечки, събира прах и т.н.
Виж целия пост
# 12
И аз не харесвам ламперията.
Виж целия пост
# 13
Принципно ламперията никога не е била демоде. Мога да кажа дори, че в момента е доста актуална. Но не в онзи вид, в който е била масово използвана в българските жилища преди години.
Ламперията стои добре когато е качествена и когато е вързана стилово със стила на жилището.
Виж целия пост
# 14
Лично но мен не ми харесва! Стеснява и затъмнява.
Но съм виждала в хотели по света  много красива и огледално лъскава ламперия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия